نمایشگاه عکس « عاشقان حسینی » در موزه عکسخانه شهر

هیئت سابقهدور تازه نمایشگاه عکس موزه عکسخانه شهر به نمایش آثار تاریخی در نمایشگاه عکس « عاشقان حسینی » در موزه عکسخانه شهر اختصاص یافته است .
به گزارش « پایگاه عکس چیلیک » نمایشگاه عکس « عاشقان حسینی » در موزه عکسخانه شهر به مناسبت ایام سوگواری سیدالشهدا و گرامی داشت سوگواری مسلمانان و آزادگان در مناسبت های تاسوعا و عاشورای حسینی در موزه عکسخانه شهر برگزار می شود .
این مجموعه که شامل 9 قطعه عکس در اندازه 100در70 سانتیمتر و 16 قطعه عکس 30 در 40 سانتیمتر می باشد منتخبی است از عکس های یادگاری هیئت های قدیمی که در پی فراخوانی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر و جمع آوری شد .
این رویداد با هدف ارج نهادن به این مهم در سال گذشته از افراد مختلف، و صاحبان مجموعه های شخصی و نهادهایی چون موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران و کتابخانه و موزه ملی ملک گردآوری و ارایه شد.
نمایشگاه عکس « هیئت سابقه » در موزه عکسخانه شهر از روز یکشنبه 26 مهر مصادف با چهارمین روز ماه محرم الحرام سال 1436 هجری قمری در محل موزه عکسخانه شهر گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان روز شنبه 16 آبان ماه همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 9 تا 18 از این نمایشگاه دیدن کنند.
موزه عکسخانه شهر در تهران ، ضلع شمالی میدان هفت تیر ، خیابان بهار شیراز ، میدان بهار شیراز واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید