نمایشگاه عکس «عصر آهن» در نگارخانه الوند

نمایشگاه عکس محسن حرمی با عنوان « عصر آهن » روز پنج شنبه 22 تیرماه جاری گالری الوند گشایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه عکس که به گردانندگی -کیوریتوری- حمید سیادت برپا می شود 10 قطعه عکس در اندازه 50 در 70 سانتیمتر از محسن حرمی به نمایش گذاشته می شود.
در بخشی از متن قاب نخست نمایشگاه به عنوان استیتمنت آمده است :
” انسان عصر مدرن با تمامی داشته هایش هنوز هم محبوب خودش نیست. حتی در یافتن نیمه ی وجودی خویش در کوره راه ترس چادر زده است. همان انسانی که بی محابا به جستجوی دنیایی جدید به کُرات دیگر سـرک می کشد. انسانی که بعد از کشف آهن راههای زیادی ساخت اما هیچ گاه به مقصد نرسید. مدرن ترین دستگاههای محــاسبه ی جهان به کوچکی یک دفتر یادداشت در جیبش است اما همچنان برای محاسباتش ، رادیکال گرفتن را ترجیح می دهد. به روزترین اپلیکشن ها و ابزارها را در دیدن و یافتن دارد اما هنوز تنهاست … به واقع تنــــــــهاست و انسانِ پس از عصر آهن است ” .

محسن حرمی متولد آبان 1361 و دانش آموخته رشته مهندسی عمران از دانشگاه است .
او نزدیک به هفت سال است که به طور حرفه ای عکاسی می کند و در سالهای اخیر در بسیاری از جشنواره های داخلی و خارجی شرکت داشته است.

نمایشگاه عکس «عصر آهن» ساعت 16 روز پنجشنبه 22 تیر ماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند تا پایان روز دوشنبه 26 تیر ماه همه روزه از ساعت 16 تا 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه الوند در تهران، خیابان دکتر علی شریعتی، پایین تر از بلوار میرداماد، شماره 1150 واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید