نمایشگاه عکس ماردین فرجی با عنوان: « از خود با خویش »

نمایشگاه عکس‌‌های ماردین فرجی با عنوان «از خود با خویش» در نگارخانه سیمرغ شهرستان بوکان در حال نمایش است.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه تعداد 30 قطعه عکس از آثار ماردین فرجی به انتخاب مهدی وثوق‌نیا در اندازه 60 در 90 سانتی‌متر به نمایش گذاشته شده است.

ماردین فرجی عکاس آثار نمایشگاه در بخشی از متن قاب نخست این نمایشگاه آورده است:
«جبر و نامُرادی‌هاى روزگار، مرا به سمت قهقهراى یأس و دلمردگى کشاند و زمانه خوابِ مردن رویاهایم را مى پروراند، به دور از خود و خویش وخیال‌های کودکی عُمر سپری شد تا آنکه در بازیابی خود در چند سال اخیر به عشق سالهای دور به عرش بازگشتم.»

ماردین فرجی عکاس بوکانی، سال 1393 جایزه بهترین عکس دانشگاە تهران را با موضوع زنان و کشاورزى به خود اختصاص داد. همچنین سال گذشته به عنوان یکی از 20 عکاس منتخب منطقه شمال غرب کشور در کارگاه تخصصی عکاسی با مضمون مستنداجتماعی در شهر تبریز شرکت داشته و اکنون در شهرستان های بوکان و سقز به آموزش اصول مقدماتی عکاسی مشغول است.

دیدار از نمایشگاه عکس «از خود با خویش» تا پایان روز پنجشنبه 23 شهریورماه جاری از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در نگارخانه سیمرغ شهرستان بوکان ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه پس از نگارخانه سیمرغ به مدت یک هفته از روز جمعه 24 شهریورماه در محل آموزشگاه هوزان واقع در شهرستان بوکان، خیابان سنگینی، جنب ساختمان پزشکان میلاد برگزار خواهد شد.
نگارخانه سیمرغ در استان آذربایجان غربی، شهرستان بوکان، خیابان شهید فهمیده واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید