نمایشگاه عکس « مریم زندی » در نگارخانه گلستان

نمایشگاهی از آثار عکاسی مریم زندی با موضوع طبیعت از عصر روز جمعه، هفدهم دی ماه جاری در نگارخانه گلستان گشایش می یابد.

نمایشگاه عکس « مریم زندی » در نگارخانه گلستان

مریم زندی در این نمایشگاه بیست قطعه عکس رنگی در اندازه 100 در 60 سانتیمتر و سه قطعه عکس در اندازه 150 در 90 سانتیمتر ارایه نموده است.
عکس های عرضه شده در این نمایشگاه اگرچه نگاهی واقع گرایانه دارند ولی در بعضی از آنها نگاه عکاس به آبستره نزدیک شده است.

عکاس کتاب های چهره ها و آبی با رنگ قرمز در گفتگو با ” پایگاه عکس چیلیک ” اظهار داشت:
رنگ و نور و فرم در طبیعت چنان روحم را به وجد می آورد که سعی کردم بخشی از این شادی درونی را با بیننده ای که نیازمند به این شادی است، در میان بگذارم.
گاهی عکس ها را به سوی نقاشی برده ام و گاهی احساس کردم که بیان واقعیت آنچه که هست برای من و دوربین و بیننده من زیباترین است.

مریم زندی متولد سال 1325 گرگان و دانش آموخته کارشناسی حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه تهران است و تا به حال علاوه بر برگزاری پانزده دوره نمایشگاه انفرادی، تالیف چندین جلد کتاب عکس از جمله: ترکمن و صحرا، ایران گل محبوب من، مفاخر معماری ایران، چهره ها(سه جلد)، عکاشی، آبی با خط قرمز و … را در سوابق خود ثبت کرده است.

علاقمندان می توانند تا روز پنجشنبه 23 دی ماه جاری از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 تا 20 و پنجشنبه از ساعت 16 تا 18 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه گلستان در تهران، خیابان دروس، خیابان شهیدکماسایی، شماره 42 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید