نمایشگاه عکس « نه همین لباس زیباست » در نگارخانه نگاه

نمایشگاهی از آثار عکاسی و طراحی و … آرزو طالبی با عنوان: « نه همین لباس زیباست » عصر روز جمعه  اسفند ماه جاری در نگارخانه نگاه گشایش می یابد.
گالری نگاه - آرزو طالبی به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه علاوه بر آثار طراحی و اینستالیشن، تعداد 10 قطعه عکس در اندازه های: 75 در 110 سانتیمتر، 50 در 130 سانتیمتر و 50 در 100 سانتیمتر ارایه شده است.
در متن قاب نخست این نمایشگاه به عنوان استیتمنت آمده است: برپيكره ی تاريخ ، پوشش ، معنايی بر بودن و چه چيز بودن را جار می زند و در هنر امروز می تواند ابزاری برای بيان عقايد و ديدگاه ها باشد .
در اين آثار ، شخصيت ، شاخصه ی اصلی است. داستانی كه هر اثر روايت می كند با نگاهی متفاوت به زندگی جنسيتی زن عامه می پردازد ، ذهن روايتگر مخاطب ، هر داستانی مرتبط با زن را، درون اين آثار تجسم خواهد كرد و تصويری خواهد ساخت كه می پسندد. پس روايت اين آثار شايد در همين چند كلمه نهفته باشد : نه همين لباسِ زيباست …

آرزوطالبی(زهرا) متولد سال ١٣٧١ در شهر اصفهان و دانش آموخته ديپلم ارتباط تصویری(گرافيك)، كارشناسی نقاشی از دانشگاه هنر اصفهان و دانشجوی كارشناسی ارشد دانشگاه هنر اصفهان است.

نمایشگاه عکس « نه همین لباس زیباست … » ساعت 16 روز جمعه 6 اسفند ماه در محل گالری نگاه گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند تا پایان روز جمعه 20 اسفند ماه از ساعت 11 تا 19 از این آثار دیدن کنند.

گالری نگاه روزهای دوشنبه تعطیل است.
نگارخانه نگاه در تهران، خیابان شهیدمطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره 64 واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید