نمایشگاه عکس « نگاه » در چهارسوق مشهد

نمایشگاهی از آثار عکاسی سیدمحمدمهدی حسینی با عنوان ” نگاه ” از دومین مرکز معلولین جسمی و حرکتی آسایشگاه فیاض بخش مشهد، از عصر روز جمعه دوم مردادماه سال جاری در نگارخانه چهارسوق شهر مشهد گشایش می یابد.

نمایشگاه عکس « نگاه » در چهارسوق مشهد

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در این نمایشگاه، عکاس تعداد 40 قطعه عکس را از مجموع پروژه میان مدت ر قالب 37 قطعه عکس در اندازه 100 در 70 سانتیمتر و سه قطعه در اندازه 100 در 100 سانتیمتر ارایه کرده است.

سیدمحمدمهدی حسینی متولد فروردین ماه سال 1358 است و عکاسی راعلاقه مندانه از سال 1389 به شکل تجربی، دنبال می کند. حسینی در حال حاضر دانشجوی رشته عکاسی خبری در دانشکده خبر است. ایشان از محمدمهدی رحیمیان به عنوان مشاور طرح و انتخاب گر آثار و همچنین از ساسان پناهی به عنوان ویرایشگر آثار نام برده است.

در کارت دعوت این نمایشگاه آمده است: سلامتی همیشه با معنی شکرگزاری همراه است، این روزها که کسی تحمل کوچکترین سختی را ندارد و آسایش و لذت برای افراد به راحتی به فعل تبدیل می شود، افرادی هستند که شکرگزارند که ویلچر خود را به حرکت درمی آورند، درد جسم و روح خود را با دیوارها و بغضهایشان را با نگاهشان کنترل می کنند، و زمانی که تو آنها را در آغوش می گیری، جنس دیوارش به جسم تبدیل و آرامش می گیرد، او بیدار است و به ما نگاه می کند.

این نمایشگاه عصر روز جمعه دوم مردادماه سال جاری در محل نگارخانه چهار سوق گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا روز چهارشنبه 7 مردادماه همه روزه از ساعت 17 تا 21 از این عکس ها دیدن کنند.

نگارخانه چهارسوق در شهر مشهد، ضلع غربی بوستان کوهسنگی، سالن های ترمه چی و سلطانعلی مشهدی واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید