نمایشگاه عکس « نگاه موازی » در نگارخانه شفق

نمایشگاهی گروهی از آثار بانوان عکاس با عنوان « نگاه موازی » از عصر روز سه شنبه 2 شهریور ماه در نگارخانه شفق گشایش می یابد.
نمایشگاه عکس نگاه موازی به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه تعداد 24 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 60 در 90 سانتیمتر به اشکال چاپ بر روی شاسی و بوم ارایه شده اند.
بانوان عکاس این نمایشگاه در تلاش اند تا در شکل بیان و تصویرسازی واژگان ، هر یک به شکل مستقل با شیوه نگاه مربوط به خود، مفهومی را در پس ارایه عکس ها به نمایش بگذارند.

اعظم حشمتی ، مریم خداوردی ، مهری راست قدم و میترا محمدی به عنوان عکاسان صاحب اثر در این مجموعه در متن مشترک معرفی این نمایشگاه آورده اند: عکاسی، نوعی بیان است و بیان تصویری شکلی از عکاسی است. گاه روی می گردانی و هر شعر و واژه و عبارتی را به صورتی تصویری در وسعت ذهن می سپاری و گاه همان تصویر را در عالم واقع می بینی و شعر ناب ثبت در آنِ لحظه را عکس می کنی.
« نگاه موازی » یک همگرایی فردی مستقل در بیان است و یک وحدت رویه در مسیر یک نمایش گروهی.

نمایشگاه عکس « نگاه موازی » ساعت 17 روز سه شنبه دوم شهریور ماه گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند تا پایان روز چهارشنبه 10 شهریور ماه همه روزه از ساعت 9 تا 19 و روز جمعه از ساعت 16 تا 20 از عکس های ارایه شده در این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه شفق در تهران، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان بیست ویکم، بوستان شفق، فرهنگسرای شفق واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

نظرات (5)

 • روزبه ساعتی

  |

  ضمن تشکر از پایگاه عکس چیلیک و زحمات مدیریت محترم
  برای بانوان برگزار کننده نمایشگاه آرزوی موفقیت دارم و منتظر دیدن کارها در نمایشگاه هستم.
  روزبه ساعتی

  پاسخ

  • مریم خداوردی

   |

   از طرف خودم و دیگر عکاسان نمایشگاه از محبتتون تشکر می کنم.
   مشتاق دیدارتان هستیم.

   پاسخ

 • مریم خداوردی

  |

  از دست اندرکاران برنامه ریزی در دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک برای هماهنگی ها و پشتیبانی ها در مسیر برگزاری این نمایشگاه تشکر می کنم.
  چقدر عالی است که تورهای عکاسی چیلیک به یک سفر ساده و ثبت چند فریم عکس ختم نمی شود و همواره عکاسان و همسفران شرکت کننده در این تورهای سراسر تجربه و ارزشمند بعد از اتمام سفر هم رها نشده و برای فایل عکس های تولید شده شان برنامه ریزی و پشتیبانی وجود دارد.
  این برنامه ریزی، دعوت به حضور در سفرهای عکاسی تا ایجاد موقعیت عکاسی و در نهایت نقد و بررسی عکس ها و برگزاری نمایشگاه و … در نوع خود بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

  پاسخ

 • نسرین رستمی

  |

  به دوستان تبریک می گم.انشالله شاهد موفقیت های بیشتر باشیم.

  پاسخ

 • آمنه عبادی

  |

  خوشحالم که در روز افتتاحیه در کنارتون بودم ….موضوعات بسیار خوبی رو برای ارائه انتخاب کرده بودید ….دیدگاه هرکدامتان را دوست داشتم …دستان قدرتمند و نگاه تیزبینی دارید .به دوستان عزیزم خانم خداوردی ،راست قدم ،محمدی و حشمتی تبریک میگم .
  به هنرتان ایمان دارم و میدانم که هرروز بهتر از دیروز خواهید بود ……….

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید