نگاه موازی | پایگاه عکس چیلیک
گشایش نمایشگاه عکس « نگاه موازی »

گشایش نمایشگاه عکس « نگاه موازی »

نمایشگاه عکس بانوان عکاس با عنوان « نگاه موازی » عصر روز سه شنبه 2 شهریور ماه جاری با حضور عکاسان و علاقمندان در نگارخانه شفق گشایش یافت.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه تعداد 28 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 60 در 90 سانتیمتر به اشکال چاپ بر روی شاسی و بوم ارایه شده که دستاورد تلاش بانوان عکاس: اعظم حشمتی ، مریم خداوردی ، مهری راست قدم و میترا محمدی در ضمن سفر به نقاط مختلف روستایی و عشایری کشور می باشد.
عکس های ارایه شده در این نمایشگاه اغلب از استان های: مازندران، آذربایجان شرقی، گیلان، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، هرمزگان و اردبیل تهیه شده اند.

علاقمندان می توانند تا پایان روز چهارشنبه 10 شهریور ماه همه روزه از ساعت 9 تا 19 و روز جمعه از ساعت 16 تا 20 از عکس های ارایه شده در این نمایشگاه دیدن کنند.

نظرات (3)

 • حسین عصاری آرانی

  |

  به خانم های اعظم حشمتی ، مریم خداوردی ، مهری راست قدم و میترا محمدی تبریک عرض می کنم. در کنار آن باید به پایگاه عکس چیلیک نیز تبریک گفت؛ زیرا این اتفاق زیبا نتیجه یک فرایند خوب و درست در تورها و همیاری همسفران تورهای این پایگاه است. همیاری و کنار هم بودن نتیجه های زیبایی دارد.
  برای همسفران ام آرزوی موفقیت بیشتر را دارم.

  پاسخ

 • اعظم حشمتی

  |

  قدردان همراهی دوستان ع زیز، خانم ها، حضرتی،حجازی،میلانلو،هاشمی،نجفی،کلانتری،حیدری،عبادی و خانم گلابگیران بزرگوار
  و آقایان زارع، باقرلو، رحیمی،امیری،زعفرانی، عبدالهی ورحمانی
  هستیم ودلگرم به حمایت همه دوستانی که جایشان سبز ولی دل گرم بودیم به حمایت بی دریغ شان خانم ها طیبه خداوردی، مرادی، باقری فرد، ابوصدق، اسدی، زینی اسکویی و صاحبدل و آقایان میرزاپور، محسنی، صرامی و میری
  و تشکر از جناب عصاری آرامی.

  پاسخ

 • نسرین رستمی

  |

  به دوستان تبریک عرض می کنم.انشالله شاهد موفقیت های بیشتر باشیم .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید