نمایشگاه عکس «وحشی زیبا» در نگارخانه سهراب کاشان

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسی به مناسبت روز جهانی عکاسی(28 اَمرداد/ 19 آگوست) با عنوان «وحشی زیبا» در نگارخانه سهراب کاشان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه تعداد ده تن از عکاسان عضو خانه عکاسان سیاه وسفید کاشان با 40 قطعه عکس در اندازه های: 50 در 70 سانتیمتر، 40 در 60 سانتیمتر و 30 در 45 سانتیمتر حاضر خواهند شد.

در بخشی از متن قاب نخست نمایشگاه عکس «وحشی زیبا» آمده است: همیشه فکـــر می کنیم هــر وحشـــی خــطرناکه…
ولی وحشی هایی اطراف مــا زنـــدگی می کنـــن که در عـیـــن زیــبایی و دلبـــری کردن آسیبی به ما نمیرسونن!
ما طبیعت اطراف کاشان را به گونه ای به تصویر کشیدیم که باورش سخت است که این تصاویر از منطقه کویری کاشان باشدو عنوان « وحشی زیبا » برای نمایشگاه را به این دلیل انتخاب کردیم که می توانیم نگاهی زیبا به وحشی های اطراف داشته باشیم…. و انتخاب سمبل لوتوس برای پوستر نمایشگاه به دلیل بهره برداری از بهترین نمونه از وحشی زیبا در طبیعت هست.
ما شما رو به دیدن وحشی های زیبا دعوت می کنیم…

اسامی عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه گروهی به این ترتیب اعلام شده است: امیر مقامی، مالک مقامی، محمد خاکی، علی مقامی، ریحانه بوجاری، نفیسه حقیقی فر، منیژه توکلی، معصومه زیارتی، سارا شریفی و نفیسه اسماعیلی.

نمایشگاه عکس «وحشی زیبا» ساعت 11 روز چهارشنبه 25 اَمرداد ماه گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند ظرف روز های پنجشنبه و جمعه 26 و 27 اَمرداد ماه از ساعت 17 تا 21 بیننده عکس های این نمایشگاه باشند.
نگارخانه سهراب سپهری در شهر کاشان، خیابان علوی، هتل سرای عامری ها واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید