نمایشگاه عکس « کاتماندو » در نگارخانه بهزاد

نمایشگاهی از آثار عکاسی روح ا.. ظریفیان یگانه(سروش) با موضوع زمین لرزه کشور نپال از روز شنبه 23 آبان ماه جاری در نگارخانه کمال الدین بهزاد در تهران گشایش می یابد .
کاتماندو به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه عکس تعداد 16 قطعه عکس سیاه سفید در اندازه 50 در 70 سانتیمتر و یک قطعه عکس در اندازه 100 در 70 سانتیمتر از موضوع زمین لرزه « کاتماندو » پایتخت کشور نپال که با سبک مینیمال عکاسی شده ، به نمایش گذاشته شده است .

روح ا.. ظریفیان یگانه (سروش) متولد اسفندماه سال 1365 در تهران و دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته صنایع دستی از دانشگاه سوره و دانشجوی کارشناسی ارشد باستان شناسی گرایش پیش از تاریخ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است . ظریفیان چنانچه در کارت دعوت به نمایشگاه قید کرده ، دارای 9 سال تجربه عکاسی می باشد و تاکنون نمایشگاه هایی را در حوزۀ مجسمه ، نقاشی ، صنایع دستی ، هنرهای دیجیتال در عکاسی تجربه و برگزار کرده است .

ظریفیان یگانه به عنوان عکاس در قاب نخست نمایشگاه عکس « کاتماندو » آورده است : مجموعه عکس پیش رو در این نمایشگاه ، نگاهی سمبلیک و مینیمال به زمان رخداد زلزله است ؛ نماهایی دور و نزدیک از شرایط قبل از زلزله ، لحظه وقوع زلزله و پس از آن است تا بتواند به نحوی یادمان از دست رفتگان این واقعه و هشداری برای بازماندگان و آیندگان باشد .
واقعه ای که بخصوص در دل و ذهن مردم تهران بسیار نزدیک و هولناک احساس می شود . دلیل این نامگذاری عنوان نمایشگاه ، یادآوری زلزله ی  کشور نپال و پایتخت آن کاتماندو ، و همدلی با بازماندگان این حادثه است .

نمایشگاه عکس « کاتماندو » ساعت 16 روز شنبه 23 آبان ماه گشایش یافته و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت . علاقه مندان می توانند تا پایان روزپنجشنبه 28 آبان ماه همه روزه از ساعت 10 تا 19 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند .
نگارخانه کمال الدین بهزاد در تهران ، بلوار کشاورز ، نبش خیابان 16 آذر ، شماره 284 واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید