نمایشگاه عکس « کودکان کار » در بوشهر

نمایشگاهی از آثار عکاسی کودکان کار که آموزش عکاسی شان را با رضا عنصرسیار و شهرام ملکی زاده گذرانده اند ، با عنوان « دلاویز » از روز شنبه 11 مهرماه جاری در نگارخانه عمارت امیریه شهرستان بوشهر به نمایش گذاشته می شود.
IMG_4876 به گزارش پایگاه عکس چیلیک رضا عنصرسیار در این نمایشگاه که با حمایت جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی(ع) برگزار می شود ، تعداد 23 قطعه عکس در اندازه 50 در 70 سانتیمتر را از مجموع آثار این علاقه مندان برگزیده و با موضوع کودکان کار شهر بوشهر را به نمایش گذاشته است.

 

در متن قاب نخست نمایشگاه آمده است: جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) بیش از یک دهه است که در زمینه معضلات اجتماعی مشغول به فعالیت است و دارای دفاتر در شهرهای مختلف می باشد. بوشهر از جمله شهرهای محل فعالیت این سازمان مردم نهاد می باشد که در مکانی تحت عنوان خانه ایرانی کودکان کار ، اعتیاد و سایر کودکان آسیب دیده و در معرض آسیب خدمات مختلفی از اعم خدمات آموزشی ، هنری ، ورزشی ، مشاوره ای ، مددکاری و … ارایه می کند. از مجموع کلاس های هنری در حال برگزاری در خانه ایرانی بوشهر دوره آموزشی و کلاس عکاسی بوده است. در این کلاس کودکان آموزش عکاسی را فراگرفته و پس از عکاسی ، جمع آوری شده و نمایشگاهی جهت ارایه آثار کودکان کار در نظرگرفته شده است.

عنوان نمایشگاه از نام « علی اصغر دلاویز » کودک کارتن خواب بوشهری الهام گرفته شده است که چندی پیش با تمام آرزوهای ناکام کودکانه اش از شرایط موجود در جامعه بدرود گفت و فوت کرد .

نمایشگاه عکس « دلاویز » در ساعت 19 روز شنبه 11 مهرماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 16 مهرماه از ساعت 18 تا 21 از این عکس ها دیدن کنند.
نگارخانه عمارت امیریه در شهرستان بوشهر ، ساختمان شورای شهر ، عمارت امیریه واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید