نمایشگاه عکس « گُلی » در بوشهر

نمايشگاه عكس « آریادخت جهانبخشان » با عنوان « گلی » از روز پنجشنبه 5 اسفند ماه جاری در عمارت بیلیارد بوشهر گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، آريادخت جهان بخشان به عنوان عکاس این نمایشگاه تعداد 4 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر را به نگاهی مستند به موضوعی اجتماعی به نمایش می گذارد.
آریادخت جهان بخشاندر بخشی از قاب نخست نمایشگاه عکس « گلی » به قلم عکاس آمده است: موضوع در مورد دختر، پسرانی هستند که در خانه ای برای مصرف مواد ، گرد هم آمده اند و آن گروه پس از گذشت سه سال ترك كرده است و امروزه مشغول ساختن هنرهای دستی هستند. از آنجا كه هميشه علاقمند سوژه های بكر و ناب هستم، اين سوژه ها را انتخاب كردم تا از ديد مردم پنهان نباشد.
اميدوارم با برگزاری اين نمايشگاه بتوانم گره ای از مشكلات اجتماع بردارم.

آریادخت جهانبخشان متولد بهمن ماه سال 1365 و دانش آموخته کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد واحد مرودشت است که از سال 1390 به شکل جدی عکاسی را دنبال می کند.
نمايشگاه عکس « بندر و دريا »، « گمرك و دريا »، « بهشت شور »، « به آفتاب سلامی دوباره خواهم كرد » از دیگر نمايشگاه های برگزار شده عکاس است که کتاب عکس « بهشت شور » ایشان در قالب یکی از تالیفات عکاس پیش تر در «پایگاه تخصصی کتاب عکس» به نشانی: KetabeAks.ir معرفی شده است.

نمایشگاه عکس « گُلی » ساعت 18 روز پنجشنبه 5 اسفندماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه 13 اسفند ماه از ساعت 17 تا 22 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند.
نگارخانه بیلیارد در شهر بوشهر، بافت قدیم، (بين درمانگاه ابوالفضل و شيرينی فروشی زيتون)، عمارت بيليارد واقع شده است.
دیدگاهتان را بنویسید