نمایشگاه عکس « یک سفر ، دو نگاه » در نگارستان شهر

نمایشگاه عکس « یک سفر ، دو نگاه » ، آثار عکاسی دو تن از علاقه مندان به عکاسی و فعالان حوزه گردشگری و شبکه های اجتماعی از روز سه شنبه 3 آذرماه در محل نگارخانه نگارستان شهر گشایش می یابد .

نگارستان شهربه گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی نگارخانه نگارستان شهر ، نمایشگاه عکس « یک سفر ، دو نگاه » با هنرمندی آنجلا کوریاس سفرنامه نویس ، وبلاگ نویس و عکاس ایتالیایی و مهدیه جهانگیر وبلاگ نویس و عکاس ایرانی است که در قالب ۴۲ قطعه عکس از سفر این دو عکاس به نقاط مختلفی از کشور ایران از جمله استان های: اصفهان ، فارس ، تهران ، آذربایجان ، گیلان ، یزد و … با موضوع هایی متفاوت در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت .

گفتنی است آنجلا کوریاس عکاس ایتالیایی می باشد که بعد از ۱۰ سال سفر به کشورهای مختلف دنیا همچون: چین ، هند ، سریلانکا ، برزیل ، لبنان ، مشغول سفرنامه نویسی و عکاسی از ایران است ؛ همچنین مهدیه جهانگیر راهنمای گردشگری تورهای ورودی به زبان انگلیسی است که تجربه های سفرش را به صورت انگلیسی منتشر می کند .

نمایشگاه عکس  « یک سفر ، دو نگاه » با حمایت و همکاری شهرداری منطقه شش و آژانس عکس تهران ، ساعت 17 عصر روز سه شنبه ۳ آذرماه با حضور علاقه مندان گشایش یافت و تا ساعت 20 هم ادامه یافت . سایر علاقه مندان می توانند تا پایان روز دوشنبه 9 آذرماه جاری همه روزه از ساعت 9 تا 17 از عکس های به نمایش گذاشته شده توسط این دو عکاس ایتالیایی و ایرانی در نگارستان شهر دیدن کنند .

نگارستان شهر در تهران ، کوی نصر ، خیابان علیالی ، بوستان گفتگو واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید