نمایشگاه گروهی «فرشته های روی زمین» در یزد

img-20150919-wa0004نمایشگاهی گروهی از آثار و تجربه های عکاسی هشت تن از جوانان علاقه مند با عنوان نمایشگاه گروهی «فرشته های روی زمین» در یزد از روز شنبه 4 مهرماه جاری در نگارخانه سوره شهر یزد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در نمایشگاه گروهی «فرشته های روی زمین» در یزد تعداد 64 قطعه عکس با گرایش مستند در اندازه 40 در 60 سانتیمتر با موضوع زندگی کودکان معلول و ناشنوا به نمایش درمی آید.

در این نمایشگاه عکس هایی از نگاه دانشجویان : زیبا کلانتری ، فرناز دهقانی ، سارا جعفری ، راحله دهقان ، مهدیه آخوندی پور ، نسرین منتظری ، منصوره بابایی ، احترام درهمی  به نمایش گذاشته می شود که هر یک با هشت قطعه عکس در این نمایشگاه حاضر شده اند.

در متن قاب نخست این نمایشگاه گروهی آمده است:
ما در پی به تصویر کشیدن زندگی روزمره و معرفی فرشته های روی زمین که کودکان و نوجوانان معلول و استثنایی هستند بودیم که هر عکاس بر حسب دید و برداشت شخصی خود را در قالب مجموعه عکس ثبت اثر کرده اند.
نمایشگاه گروهی «فرشته های روی زمین» در یزد در ساعت 9 صبح روز شنبه 4 مهرماه جاری گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 9 مهرماه از ساعت 9 تا 12 و 17 تا 20 از این عکس ها دیدن کنند.
نگارخانه سوره یزد در شهر یزد ، چهارراه فاطمیه ، ابتدای خیابان کاشانی ، کوچه آزادی ، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک