نمایشگاه « لبخند زندگی » در مهاباد

نمایشگاه « لبخند زندگی » در مهاباد

لبخند زندگینمایشگاه « لبخند زندگی » از آثار عکاسی « چیا حسنخالی »  در نگارخانه سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد در حال برگزاری است.

این نمایشگاه دربرگیرنده تعداد 40 قطعه عکس در اندازه های: 50 در 70 و  100 در 70 سانتیمتر است که در نخستین تجربه نمایشگاهی، عکاس سعی داشته است تا نماهایی از لبخند را در زندگی روزمره انسان ها در موقعیت ها و سنین مختلف با تمرکز بر کودکان و سالمندان ثبت و به نمایش بگذارد.

 

عکاس در بخشی از قاب ابتدای نمایشگاه آورده است: موضوع عکس های این نماشگاه اغلب پرتره هایی از کودکان و پیران است چرا که باور دارم آنچه در این عکس ها نقطه مشترک معرفی شده است همان لبخند این پرتره ها است که در هر شرایطی می تواند لبخند و شادی و نشاط باعث امید و روحیه شادابی فرد شود.

« چیا حسنخالی » متولد سال 1358 از شهرستان مهاباد و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عمران از دانشگاه آزاد می باشد و از سال 1391 عکاسی را دنبال می کند.

این نمایشگاه از عصر روز شنبه (24 مردادماه) گشایش یافته و تا عصر روز جمعه این هفته (30 امرداد) در دو نوبت صبح از ساعت 9 تا 13 و بعداز ظهر از ساعت 17 تا 21 پذیرای علاقه مندان به حضور و دیدار از آثار مستند است.
نگارخانه سازمان تبلیغات در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، کوچه بانک ملی، سازمان تبلیغات اسلامی واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

نظرات (1)

  • محمد رضا

    |

    سلام
    ممنون از چیلیک بابت اطلاع رسانی خبر های عکاسی شهرستان ها

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید