نمایشگاه « لهستان، ققنوس زمان » در مشهد

نمایشگاهی از آثار عکاسی قدیر وقاری شورچه و دستاورد نگاه این عکاس از سفر به کشور لهستان در نگارخانه گلستانه در شهر مشهد برگزار می شود.

نمایشگاه « لهستان، ققنوس زمان » در مشهد

به گزارش “پایگاه عکس چیلیک”(Chiilick.com) در این نمایشگاه عکاس تعداد 40 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید را منتخب سفر خود در خردادماه سال 1393 به کشور لهستان با موضوع: معماری، مستند اجتماعی، تیپ نگاری با رویکردی طنزگونه، در اندازه 100 در 70 سانتیمتر به نمایش می گذارد.

ایشان برای دریافت جایزه رتبه نخست جشنواره ساتیرکن 2013 در خردادماه سال 1393 به این کشور سفر کرده بودند که همزمان با این سفر از این کشور به عکاسی پرداختند و این مجموعه را در قالب ” لهستان امروز ” ارایه کردند.
مجموعه عکس های ” لهستان امروز ” چندی پیش به شکل نمایشگاه با عنوان ” لهستان، ققنوس زمان ” با حمایت سفیر لهستان و سادوفسکی، رایزن فرهنگی کشور لهستان در ایران به معرض نمایش درآمد.

قدیر وقاری شورچه متولد فروردین ماه سال 1346 و در عرصه عکاسی از موضوع های مستند و گزارشی و معماری سالها است که صاحب تجربه بوده و بیش از دو دهه است که در فهرست عکاسان فعال و صاحب کسوت شهر مشهد مشغول فعالیت است.

نمایشگاه جاری عکس ” لهستان، ققنوس زمان ” با حمایت سفارت جمهوری لهستان، معاونت محترم فرهنگی شهرداری مشهد، انجمن عکاسان خراسان رضوی، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مشهد، فتو آبرنگ ولابراتوار دیجیتال گنجعلی برگزار می شود.

این نمایشگاه ساعت 17 روز یکشنبه 10 اسفندماه جاری گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه 15 اسفندماه جاری از ساعت 9 تا 11:30 و 16:30 تا 19 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه گلستانه در مشهد، چهارراه بیسیم، خیابان جهاد، جهاد سوم، شماره 19  واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید