نمایشگاه « ناکجای زمان » در نشر مانگ بانه

نمایشگاه « ناکجای زمان » در نشر مانگ بانهنمایشگاهی از آثار عکاسی عکاس کرد زبان، ” ابراهیم علیپور “ با عنوان ” در ناکجای زمان “ در محیط نشر مانگ شهرستان بانه در حال برگزاری است.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در این نمایشگاه 26 قطعه عکس در اندازه 50 در 70 سانتیمتر از آثار برگزیده این عکاس جوان به نمایش گذاشته شده است.

ابراهیم علیپور متولد دی ماه سال 1368 و دانش آموخته کارشناسی معماری از دانشگاه پیام نور است.

ابراهیم علی پور دارنده مدال طلای انجمن عکاسان امریکا و مدال طلای سالن جشنواره بنگال اوتم، روبان تقدیر سازمان جهانی عکاسی و همچنین برنده تنها جایزه اوانگارد جشنواره بین المللی پرسپکتیو است.

ایشان همچنین در سوابق هنری شان عکس برگزیده صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد(یونیسف) در سال 2011 میلادی دارد.

این نمایشگاه از تاریخ 24 دی ماه با حضور علاقه مندان و استقبالی بیش از انتظار در محوطه کتاب فروشی نشر مانگ شهرستان بانه گشایش یافته و گر چه قرار بود تا پایان دی ماه برقرار باشد ولی تا روز دوم بهمن ماه تمدید شده و مهیای حضور و دیدار علاقه مندان می باشد.

نمایشگاه « ناکجای زمان » در نشر مانگ بانه

” ابراهیم علیپور ” در پاسخ به پرسش خبرنگار پایگاه عکس چیلیک، دلیل برگزاری این نمایشگاه را در محوطه یک انتشاراتی و کتاب فروشی، نبود نگارخانه و خانه فرهنگ و فرهنگسرا را در شهرستان بانه یادآور شد و از مدیریت و همکاری نشر مانگ به جهت همکاری و پشتیبانی اش اظهار تشکر کرد.
ایشان در ادامه یادآور شد: عکاسی از توان بسیار بالایی برای بیان زیبایی ها و تقویت احساس انسانی افراد برخوردار است و استعداد حجیمی از عکاسی در این شهرستان تنها به علت نبود یک مرکز منسجم آموزشی فرهنگی به بیراهه می رود.

نمایشگاه « ناکجای زمان » در نشر مانگ بانه

این نمایشگاه همه روزه از ساعت 15 تا 18 شب ها از ساعت 20 تا 22 پذیرای حضور علاقه مندان می باشد.
محل نمایش این عکس ها در استان کردستان، شهرستان بانه، خیابان امام(ره)، جنب پاساژ شیخ کمال، نشر مانگ واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید