نمایشگاه « همه جای ایران …(3) » در بجنورد

نمایشگاهی از آثار عکاسی ” عباس رستگار “ با عنوان ” همه جای ایران سرای من است(3) “ از عصر روز یکشنبه 27 اردی بهشت ماه جاری در شهرستان بجنورد گشایش می یابد.

نمایشگاه « همه جای ایران ...(3) » در بجنورد

در این نمایشگاه عکاس 20 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر به شکل چاپ و شاسی، از طبیعت و مناظر استان هایی چون: خراسان شمالی، اصفهان، گیلان، سمنان، مازندران و گلستان را به نمایش می گذارد.

عباس رستگار متولد تیرماه سال 1369 و دانش آموخته کاردانی ارتباط تصویری است و بنابر اظهار عکاس، پیش تر، آثار این نمایشگاه را در محیط های داخلی و خارجی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری ارایه کرده است.

آثار این نمایشگاه با انگیزه فروش و کمک به معلولین ذهنی و حرکتی به نمایش درآمده و سفره خانه سنتی فانوس در این شهرستان به عنوان محل نمایش این عکس ها در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان می توانند در روز گشایش نمایشگاه از ساعت 18 تا 21 و در سایر روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 اردی بهشت ماه از ساعت 10 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

سفره خانه سنتی فانوس در استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، چهارراه ژاندارمری، ابتدای خیابان نادر واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید