نمایشگاه « و این منم » در نگارخانه هفت آینه ساری

“و این منم” عنوان نخستین نمایشگاه عکس امیرعلی رزاقی، در سال 94 است که همچون سال گذشته، پیرامون مسائل اجتماعی برپا شده است.

نمایشگاه « و این منم » در نگارخانه هفت آینه ساری

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) نمایشگاه از دو مجموعه عکس تشکیل شده که 40 قطعه عکس در اندازه 40 در 60 سانتیمتر و17 قطعه عکس در اندازه 20 در 30 سانتیمتر را شامل می شود و این بار داستان دو زندگی را مصور کرده که با تمام توان حفظ می شوند، اما…

“و این منم” تلاشی است برای بهبود بخشیدن به این دو زندگی، که به همت انجمن همیاران، ممکن شده است. در بخشی از بیانیه گروه همیاران آمده است: استعدادها، ودیعه خداوند و تجلی گوشه ای از توان پرودگار در نهاد ما است و باید به نیکی از آن بهره برد؛ به این بهانه گرد هم آمدیم و توانمان را به اشتراک گذاشتیم تا به قدر وسع، چاره جوی آلام اجتماعی باشیم. همواره خرسندی پروردگار و عزت و کرامت بنده اش، سرلوحه اهداف ما است.
نمایشگاه عکس “و این منم” سومین نمایشگاه خیریه امیرعلی رزاقی است. وی پیش از این یک نمایشگاه انفرادی در تهران و هفت نمایشگاه گروهی و انفرادی در مازندران برپا کرد و همچنین موفق به کسب مقام برتر در چندین مسابقه کشوری در رشته عکاسی اجتماعی شده است.

آیین بازگشایی نمایشگاه “واین منم” روز یکشنبه 17 خرداد ماه 94 راس ساعت 17، با حضور سوژه عکس و همچنین خیران انجمن همیاران در نگارخانه “هفت آینه” برگزار می شود.

نمایشگاه تا 21 خرداد ماه همه روزه از ساعت 17 تا 20 برای بازدید عموم برپا است.

نگارخانه ” هفت آینه ” در استان مازندران، شهر ساری، میدان راه آهن، خیابان مازیار، مازیار یکم واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.نظرات (5)

دیدگاهتان را بنویسید