نمایشگاه « پیرامون » در نگارخانه صادقیان یزد

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسی ” محمدرضا آخوندی خرانق ” و “علی گلشن ” با عنوان “پیرامون” عصر روز یکشنبه ساعت 18 در نگارخانه صادقیان شهر یزد گشایش می یابد.
این نمایشگاه شامل 45 قطعه عکس در اندازه 15در15 سانتیمتر است که با دوربین گوشی تلفن همراه، توسط ایندو عکاس جوان عکاسی شده اند و در 15 گروه سه تایی روی دیوار خواهند رفت.

نمایشگاه « پیرامون » در نگارخانه صادقیان یزد

محمدرضا آخوندی خرانق متولد دی ماه سال 1368 و دانش آموخته کارشناسی حقوق و علی گلشن متولد سال 1362 دانش آموخته کارشناسی مدیریت
بازرگانی می باشد.a
محسن بایرام نژاد در قسمتی از متنی که در مورد این نمایشگاه نوشته، اظهار داشته است: « عكس‌های نمایش‌داده‌شده در كنار هم، به‌دنبال ایجاد معنایی نو و تركیبی نبوده و صرفاً به‌دلیل شباهت موضوعی/ بصری و برای سهولت خوانشِ عكس‌ها، كنار هم قرار گرفته‌اند.
عكس‌های این نمایشگاه ایده‌محور نبوده و ادعایی هم بر دوش ندارند؛ دراصل، مشاهدات عكاسان‌اش را ارائه كرده و آنچه در موضوعات ساده‌ی زندگی روزمره به چشمِ محمدرضا آخوندی و علی گلشن «عكاسانه» آمده را به نمایش گذاشته‌اند. اگرچه با چندی تك‌عكس (و نه با پروژه یا مجموعه‌ی تعریف‌شده) روبه‌رو شده‌ایم، اما به‌واسطه‌ی انتخاب و چینش موضوعی، از هر دری سخنِ نامربوط نشنیده و انسجامی قابل‌قبول به چشم می‌آید. »
این نمایشگاه ساعت 18 روز یکشنبه 18 خردادماه جاری در محل نگارخانه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایاین روز پنجشنبه همه روزه از ساعت 18 تا 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه صادقیان در شهر یزد، خیابان شهیدتیمسار فلاحی، روبروی بوستان آزادگان، شماره 96 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید