1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. نمایشگاه گروهی « سبز خاکستری » در تبریز
نمایشگاه گروهی « سبز خاکستری » در تبریز

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسان علاقه مند به حوزه محیط زیست با عنوان ” سبز خاکستری “، از عصر روز یکشنبه ۲۵ مردادماه جاری در محل نگارخانه ی هنرمند شهر تبریز گشایش می یابد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” نمایشگاه گروهی « سبز خاکستری » در تبریزدر این نمایشگاه تعداد ۳۰ قطعه اثر از آثار ۱۲ عکاس در اندازه ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر با حضور و سرپرستی ” دکتر محمدرضا خاک زاد ” به نمایش گذاشته می شود.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است: فرشید احمدپور، پریسا احمدی، روجا احمدی، پریناز امکانی، مریم برزگر، حسین پرتوی، شیوا پرورشی، علی رضوانی، رضا رضوی، امیرعلی نواده شهلا، مهران واحدی و محمدرضا هاشمیان.

مجموعه عکس های نمایشگاه ” سبز خاکستری “ با نگاهی آسیب شناسانه به موضوع تخریب محیط زیست توسط بشر گردآوری شده است. این نمایشگاه، تاثیر دخالت انسان در تخریب محیط زیست در حوزه ها و لایه های گوناگون طبیعت را مورد بررسی تصویری قرار داده است.

نمایشگاه عکس گروهی ” سبز خاکستری ” ساعت ۱۷ روز یکشنبه افتتاح شده و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه ۲۹ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این عکس ها دیدن کنند.

نگارخانه ی هنرمند در تبریز، خیابان چای کنار، نرسبده به مسجد پل سنگی، جنب بیمه رازی واقع شده است.

 

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
گزارش اختتامیه جشنواره عکس بازار تاریخی اراک
پسین
همکاران واحد خبر؛ « روزتان مبارک »

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست