نمایشگاه گروهی آثار عکاسان لامرد در حمایت از بیماران

نمایشگاهی از آثار عکاسی جوانان شهرستان لامرد با عنوان ” آفتاب هنر ” و با هدف کمک به بیماران سرطانی در محل نگارخانه قصر امیریه این شهرستان در حال نمایش است.

نمایشگاه گروهی آثار عکاسان لامرد در حمایت از بیماران به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com) در این نمایشگاه تعداد 100 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 40 در 60 سانتیمتر از آثار عکاسان این شهرستان با موضوع آزاد به نمایش گذاشته است.

در حاشیه این نمایشگاه که با انگیزه کمک به بیماران سرطانی و اعطای عواید فروش آثار به ایشان برگزار شده است، آثاری از هنرمندان خوشنویس و نقاش نیز به نمایش درآمده است.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است: علی حسن زاده، علی اسدی، عباس محمدی، مجتبی حیاتی، سجاد جهانبانی، فائزه آسوده، نسرین عباسی، احمد حسن پور، عالمه حسن پور، محمد قاسمی، عدنان باقری، عبدالصمد خسروی، محسن محسنی، زهرا بشارتیان، جواد غلامی، سمیه باقری کودکانی، فاطمه حسن زاده.

این نمایشگاه پس از انتشار فراخوان توسط شورای هنری نمایشگاه آفتاب هنر و با همکاری بنیاد آفتاب (موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی) و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد برگزار شده است، تا پایان روز ۲۵ مهرماه همه روزه از ساعت 8 تا 12 و 16 تا 22:30 مهیای حضور علاقه مندان و خیرین است.
محل نمایش این آثار در استان فارس، شهرستان لامرد، بلوار شاهد، هتل قصر امیریه واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید