نمایشگاه گروهی « رهگذر » در کافه پله

نمایشگاه گروهی عکس از آثار عکاسان گروه “رهگذر” از پنجشنبه 2 بهمن ماه جاری در محل کافه پله گشایش می یابد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) این نمایشگاه ششمین نمایشگاه گروهی عکاسان حوزه هنری مازندران(ساری): حسین بهرامی ولشکایی، علی پیشدادیان، مریم رسولی، خاطره محمدی و حامد پراکند است که پس از چندین دوره برگزاری، این بار در تهران برگزار شده و 10 قطعه عکس در اندازه 50 در 70 سانتیمتر با موضوع ” مستند اجتماعی و پرتره ” به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه گروهی « رهگذر » در کافه پله

گروه “رهگذر” در قاب نخست نمایشگاه شان آورده اند: در ادامه نمایشگاه های پیشین گروه، قصد کرده است تا با فراهم آوردن محیطی مردمی برای رویت عکس، نمایشگاه های مان را در خارج از فضاهای تخصصی و نگارخانه ها، به بوستان ها و اماکن عمومی آورده ایم تا لایه های مختلف مردم را در زمرۀ دیدارکنندگان داشته باشیم و عکس را مردمی تر از گذشته به نگاه مردم بازگردانیم.

این نمایشگاه ساعت 18 پنجشنبه 2 بهمن ماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان روز پنجشنبه 16 بهمن ماه جاری همه روزه به جز جمعه ها از ساعت: 16 تا 22 از این نمایشگاه دیدن کنند.
کافه پله در تهران، خیابان حضرت ولی عصر(عج)، بالاتر از بوستان ساعی، انتهای ساعی یکم،(جنب فرهنگ سرای سرو) واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید