نمایشگاه گروهی عکس « آنسوی واقعه » در شیراز

نمایشگاهی گروهی عکس از آثار عکاسان شهرستان لامرد با عنوان « آنسوی واقعه » از روز یکشنبه 8 آذرماه جاری در نگارخانه بید بن شهر شیراز برگزار می شود .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه گروهی که در آستانه مناسبت اربعین حسینی برپا می شود ، تعداد 51 قطعه عکس در اندازه 40 در 60 سانتیمتر از 9 تن از عکاسان جوان شهرستان لامرد در استان فارس از آیین تعزیه و شبیه خوانی و همچنین سوگواری ها در معرض نمایش قرار می گیرد .
عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی عکس به این ترتیب معرفی شده اند : سجاد جهانبانی ، سلمان هاشم پور ، صادق امیری ، فائزه آسوده ، مریم علیپور ، عرفانه غفاری ، حدیث غلامی ، لیلا منصوری و الهه صفرپور .
آنسوی واقعه در شیراز عکاسان صاحب اثر هدف از برگزاری این نمایشگاه گروهی عکس را نمایش فرهنگ شهرستان لامرد در برپایی هنر آیینی تعزیه و شبیه خوانی و سوگواری برای عاشورای حسینی عنوان کرده اند .
نمایشگاه گروهی عکس « آنسوی واقعه » ساعت 15 روز یکشنبه 8 آذرماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 19 ادامه خواهد یافت . علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان 14 آذرماه از ساعت 9 تا 13 و 15 تا 18 از عکس های این نمایشگاه دیدن کنند .
نگارخانه بید بن استان فارس در شهر شیراز ، فلکه اطلسی ، بلوار هجرت ، نبش کوچه چهارم ، ساختمان هجرت واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید