نمایشگاه گروهی عکس در حوزه هنری مازندران

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسی هنرجویان علاقه مند به رشته عکاسی در نگارخانۀ حوزه هنری مازندران برگزار می شود.

نمایشگاه گروهی عکس در حوزه هنری مازندران نمایشگاه گروهی عکس از آثار 11 تن از هنرجویان دانش آموختۀ دوره عکاسی واحد آموزش حوزه هنری استان مازندران در نگارخانه سوره حوزه هنری استان مازندران به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در این نمایشگاه 22 قطعه عکس سیاه سفید و رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر در شاخه مستند و فرم، انتزاع ارایه شده است.

هنرجویان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده اند: میکاییل صادقی، صادق ملکشاهدهی، صفرعلی مهدیان، حامد پارسا، رضا بالویی، آرزو خوشنودی فر، آلاله عبدی، حوریه اظهری، سمانه احمدی، پروانه عبدی و سحر برنا.

هنر جویان نام برده شده در رشته عکاسی در مدت زمان دو دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی، با تدریس ” مهدی معصومی گرجی ” از عکاسان به نام استان، در واحد آموزش این مرکز، فعالیت هنری خود را پس از این نمایشگاه در خانه عکاسان حوزه هنری مازندران ادامه خواهند داد.

علاقمندان می توانند جهت دیدار از این نمایشگاه، از روز سه شنبه 19 اسفندماه جاری تا 25 اسفند ماه از ساعت 9 تا 17 به نگارخانه حوزه هنری مراجعه کنند.
نگارخانه سوره حوزه هنری استان مازندران در شهر ساری، میدان امام، بلوار دانشگاه واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید