نمایشگاه گروهی عکس «روایت نزدیک۲» در گیلان

نمایشگاه گروهی عکس «روایت نزدیک ۲» به نمایشگاه گردانی تی تی ناز ساروی از ۴ تا ۷ دی ۱۳۹۶ در گالری خانه فرهنگ و هنر گیلان(رشت) برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در بخشی از متن بیانیه نمایشگاه به قلم نعما محمدی روشن آمده‌ است: «عکس‌های این نمایشگاه، مخاطب را به چنین دنیایی دعوت می‌کنند: که بیاندیشند آیا عکس‌ها می‌توانند راوی باشند؟ که در تجربه دیدن عکس، علاوه بر اینکه به برشی از زمان توجه کنند که عکس در آن گرفته شده است، به زمان حالی بیاندیشند که از هنگام عکاسی تا زمان حال گسترده شده است. نوعی کشش در زمان. نوعی پارادوکس: وقایعی که بعد از زمان عکس رخ داده است، برای عکس، آینده محسوب می‌شود و همان زمان در عین حال برای ما گذشته است».
اسامی عکاسان صاحب اثر در نمایشگاه گروهی عکس « روایت نزدیک2 » عکس‌هایی از: محمدرضا آخوندی، محمد آهنگری، امير بهروزی، خليل پورخاتمی، علی جهان آرا، نوشين حسن پور، پيمان حميدی پور، يعقوب حضوری، مصطفا حق ورديان، رضا حيدری شاه بیدک، ياسر خديشی، سعيد زلفی، نعما محمدیان روشن، علی اكبر سالاری، تی تی ناز ساروی، نریمان شفیعی، مسعود عاملی، راحله عليپور، صمد عليزاده، مينا نوعی، سیدمحمد فاطمی، مرتضی فرهنگی، نیلوفر فلکیان، علی کاظمی، علی کربلایی محمد، بابك كنعانی، علی گلشن، محمد ميبدی، محمدرضا نظمی و اليار يكتن به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه گروهی عکس «روایت نزدیک2» ساعت 16 روز دوشنبه 4 دی ماه گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند تا پایان روز پنجشنبه 7 دی ماه جاری همه روزه از ساعت 17 تا 20 از این نمایشگاه و عکس های ارایه شده در ان دیدن کنند.

نگارخانه خانه فرهنگ در استان گیلان، شهر رشت، ساغریسازان، روبروی کوچه بلورچیان، خانه فرهنگ گیلان واقع شده است.
خبر: سجاد دلیری

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید