نمایشگاه عکس «روایت نزدیک» در عمارت دهدشتی بوشهر

سومین نمایشگاه گروهی عکس «روایت نزدیک» به نمایشگاه گردانی تی تی ناز ساروی در عمارت تاریخی فرهنگی دهدشتی بوشهر در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه گروهی عکس تعداد 30 تن از عکاسان و علاقمندان به هنر عکاسی با 30 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 30 در 45 سانتیمتر به نمایش گذاشته شده است.
در قسمتی از بیانیه نمایشگاه به قلم نعما محمدی روشن آمده‌است: «عکس‌های این نمایشگاه، مخاطب را به چنین دنیایی دعوت می‌کنند: که بیاندیشند آیا عکس‌ها می‌توانند راوی باشند. که در تجربه دیدن عکس، علاوه بر اینکه به برشی از زمان توجه کنند که عکس در آن گرفته شده است، به زمان حالی بیاندیشند که از هنگام عکاسی تا زمان حال گسترده شده است. نوعی کشش در زمان. نوعی پارادوکس: وقایعی که بعد از زمان عکس رخ داده است، برای عکس، آینده محسوب می‌شود و همان زمان در عین حال برای ما گذشته است».

در «روایت نزدیک» عکس‌هایی ازمحمد رضا آخوندی، محمد آهنگری، امير بهروزی، محمد بقال اصغری، خليل پور خاتمی، علی جهان آرا، نوشين حسن پور، پيمان حميدی پور، يعقوب حضوری، مصطفا حق ورديان، رضا حيدری شاه بیدک، ياسر خديشی، سعيد زلفی، نعما محمدیان روشن، علی اكبر سالاری، تی تی ناز ساروی، نریمان شفیعی، مسعود عاملی، راحله عليپور، صمد عليزاده، مينا نوعی، سیدمحمد فاطمی، مرتضی فرهنگی، نیلوفر فلکیان، علی کاظمی، علی کربلایی محمد، بابك كنعانی، علی گلشن، محمد ميبدی و اليار يكتن به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه عکس «روایت نزدیک» تا پایان روز جمعه ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت 17 تا 20 میزبان حضور علاقمندان به عکس و دیدار از نمایشگاه های گروهی عکس است.
عمارت تاریخی-فرهنگی دهدشتی در بوشهر، خیابان انقلاب، کوچه بیست و دوم(بانک مسکن) واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید