نمایشگاه گروهی عکس « روزمرگی » در گالری 26

روزمرگی مهدیه زینی اسکویی گالری26نمایشگاهی از آثار گروهی عکاسان با عنوان « روزمرگی » از عصر روز جمعه 20 فروردین ماه جاری در محل نگارخانه 26 برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه که با گرداندگی صله ابوطالب برگزار شده است، تعداد 12 عکاس صاحب اثر می باشند. عکس های این عکاسان به شکل سیاه سفید و رنگی در اندازه های متفاوتی از 40 در 60 سانتیمتر، 50 در 70 سانتیمتر و دیگر قطع ها ارایه شده است.
اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب اعلام و معرفی شده است: مهدیه زینی اسکویی ، ستاره اسماعیل زاده ، نسرین ابریشمی ، سهیل بهروزی ، بهنام بهشاد ، فتانه رحیمی ، فرشید ریاحی پناه ، فهیمه صفاری ، شاهین طلائی ، نیکو فرهانی ، فرزانه کردی و ارشاد مظلومی .

نمایشگاه گروهی عکس « روزمرگی » ساعت 16 روز جمعه بیستم فروردین ماه گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند تا پایان روز چهارشنبه 25 فروردین ماه از ساعت 15 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

گالرى ٢٦ در تهران ، خيابان شهیدلواسانى شرقى (فرمانيه) ، بعد از خیابان ديباجی شمالى، خيابان سلمانپور ظهير، شماره ٢٦، زنگ سوم واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید