نمایشگاه گروهی عکس شش نگاه یک اتفاق 1+6

نمایشگاه گروهی عکس از آثار تنی چند از هنرجویان عکاسی با عنوان « شش نگاه یک اتفاق » 1+6 از روز 26 آذرماه جاری در نگارخانه هفت اینه شهرستان ساری برگزار می شود .
اتفاق ساری فرزانه فاضلی به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه 30 قطعه عکس سیاه سفید و رنگی در اندازه 30 در 45 سانتیمتر از تجربه های عکاسی این جوانان به محیط پیرامون انتخاب و ارایه شده است .
در قاب نخست نمایشگاه گروهی عکس « شش نگاه یک اتفاق » 1+6 آمده است : هر یک از عکاسان صاحب اثر با نگاه های مستقل به خود مسیر ثبت عکس تا ارایه اثر را با ایده های شخصی و درونی طی کرده است ، تنها وجه اشتراک آثار را در صورت ارایه عکس ها در محیطی مشترک می توان یافت . صورتی که برای بیان یک حس و یک آن گذرا در اختیار مخاطب قرار گرفته است و هیچ تعریفی جز عکس بیانگر این حس و ایده نمی تواند باشد .

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی عکس به این ترتیب عنوان شده است : پونه اولاد عظیمی ، امیر ابراهیمی ، هشیار تیموری ، امین کوشا ، روزبه شهامت و فرزانه فاضلی .
نمایشگاه گروهی عکس شش نگاه یک اتفاق 1+6 ، ساعت 16 روز پنجشنبه 26 آذرماه جاری در محل نگارخانه هفت آینه شهر ساری گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت . علاقه مندان می توانند همه روزه به جز جمعه ، تا پایان روز چهارشنبه دوم دی ماه سال جاری از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند .

نگارخانه هفت آینه در استان مازندران ، ساری ، میدان راه آهن ، خیابان مازیار ، مازیار یکم واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید