نمایشگاه گروهی عکس « نقش جهان » در کشور سنگال

نمایشگاه تنی چند از عکاسان با عنوان « نقش جهان » در نهمین جشنواره بین المللی آیینه‌های داکار در کشور سنگال برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری تحریر کارگاه خیال تعداد 100 قطعه عکس در اندازه 50 در 70 سانتیمتر در نهمین جشنواره بین المللی آیینه‌های داکار، نمایشگاه عکس با عنوان: « نقش جهان » با موضوع: هنر نقش و معماری و جاذبه های گردشگری شهر تهران بدر قالب نمایشگاه گروهی عکس به نمایش گذاشته خواهد شد.

این نمایشگاه‌  همزمان با نخستین روز از ماه میلادی(March) مصادف با روز پنجشنبه 10 اسفند ماه جاری گشایش یافته و تا پایان روز یکشنبه 18 مارس 2018 مصادف با یکشنبه 27 اسفند ماه جاری با موضوع تهران، جاذبه‌های گردشگری، طبیعت و مساجد ایرانی با تعداد 100 قطعه عکس در اندازه 50 در70 سانتیمتر پذیرای حضور علاقمندان به حوزه عکس و موضوع ایرانشناسی خواهد بود.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است: داریوش محمدخانی، مهناز شفیعی، آیین شاهرودی، سپیده آهنسازان، فهیمه اکبری، طاهره کاظم پور کاخک، سیاوش اسکندری، بهراد منتظری، سید روح الله هاشمی، آزاده تقی وند، امین دهقان، نگار طاری، هیراد رحمانی، منا عبدالله پور عراقی، تهمینه رحمانی، سارا زاهدی تهرانی، هادی کیان ارثی، ایثار فاطمه تعلق، فریما محمودی، آلاله رستمی، سارا شاهرودی، هدا مولانا، مهروش محتشم، حسین عادل خانی، پریسا کماریان و علی رشیدی عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

در آیین افتتاحیه این نمایشگاه گروهی عکس که با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شده است، برخی مقام ها در داکار بحاضر شده و داریوش محمدخانی نیز به عنوان یکی از عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه از سوی برگزارکننده در نمایشگاه حضور خواهد داشت.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید