نمایشگاه گروهی عکس «پنج وهفت» در تبریز

نمایشگاه گروهی عکس از آثار تنی چند از عکاسان از بازار تبریز با عنوان «پنج و هفت» از روز دوشنبه 23 بهمن ماه جاری در گالری عکس تبریز به نمایش درمی آید.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک  در این نمایشگاه گروهی یازده تن از عکاسان از پروژه عکاسی از معماری بازار بزرگ و سنتی شهر تبریز عکاسی و پس از ارزیابی نهایی با تعداد فایل های منتخب نمایشگاهی از عکس های شان را در گالری عکس برگزار کردند.

در بخشی از متن قاب نخست این نمایشگاه عکس آمده است: « پنج او هفت نام طاقی در معماری ايران است كه هنرمندان اين سرزمين كهن، با استفاده از توالی اين طاق ،فضای بی مانند بازار كهن تبريز را آفريده اند».

اسامی صاحبان اثر در این نمایشگاه عکس پس از مقدمه ای به این ترتیب نام برده شده است: همراهان و دوستانی كه نام می برم،ما را به تماشای عكس هايی دعوت ميكنند كه هنر كيمياگری اين استادكاران را به رخ كشيده اند، عكس ها با نگاهی ساختار گرايانه و معمارانه ثبت و ضبط شده است.
محمدرضا خاك زاد، مهدی اسفندياری، مريم برزگر، نيما پيروز، مريم ثابت نژاد، آيدا عقلمند آذريان، علی عليپور، سينا فاخری سهرقه، آرمان فيض عسگری، نازنين مسلم مهروانی و امير علی نواده شهلا.

 

نمایشگاه گروهی عکس «پنج وهفت» ساعت 17 روز دوشنبه 23 بهمن ماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 26 بهمن ماه از ساعت 17 تا 20 در گالری عکس تبریز از این عکس ها دیدن کنند.
گالری عکس تبریز در شهر تبریز، ابتدای سربالایی ولیعصر(عج)، مجتمع فرهنگی 22 بهمن(سینما ناجی)، طبقه پایین واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید