نمایشگاه « گلچین ایرانی » در نگارخانه مهروا

نمایشگاهی از آثار عکاسی ” محمودرضا نوربخش ” از عصر روز جمعه 19 دی ماه جاری در محل نگارخانه مهروا گشایش می یابد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در این نمایشگاه تعداد 20 قطعه عکس رنگی در اندازه 30 در 45 سانتیمتر با موضوعی آشنا در قالبی متفاوت و نو ارایه شده است.

در قاب نخست این نمایشگاه آمده است:
1) هر گونه فعالیت تجاری در زمینه تولید، توزیع، تکثیر و عرضه نوارهای صوتی و تصویری نیاز به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد. متخلفین از این امر به جریمه نقدی از یک میلیون تا ده میلیون ریال محکوم خواهند شد.
2) تعداد نوار بیش از ” ده نسخه ” به عنوان ” عمده ” تلقی می گردد.
3) تهیه و توزیع و تکثیرکنندگان نوارها و دیسکتهای شو و نمایشهای مبتذل در مرتبه اول به سه ماه تا یک سال حبس و یا دو میلیون ریال تا ده میلیون ریال جزای نقدی و در مرتبه دوم به تحمل یک سال تا سه سال حبس و یا پنج میلیون ریال تا سی میلیون ریال جزای نقدی و در صورت تکرار به سه تا ده سال حبس و یا ده میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کلیه تجهیزات مربوطه بنا به مراتب به عنوان تعزیر محکوم می شوند.

نمایشگاه « گلچین ایرانی » در نگارخانه مهروا

4) استفاده از صغار برای نگهداری، نمایش، عرضه، فروش و تکثیر نوارهای غیر مجاز موضوع این قانون موجب اعمال حداکثر مجازاتهای مقرره برای عامل خواهد بود.
5) کلیه وسایل و تجهیزات مربوطه که بر اساس این قانون از محکومین ضبط می گردد به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل می شود و در خصوص وسایل و تجهیزات تحمیل شده از سوی مراجع ذیصلاح در شهرستانها نیز به همین نحو عمل می شود.
6) رسیدگی به جرائم مشروحه موضوع این قانون در صلاحیت دادگاه های انقلاب است.
7) هر شخصی که مبادرت به هر گونه اعمالی برای معرفی آثار سمعی و بصری غیر مجاز به جای آثار مجاز نماید و یا موجب تضییع حقوق صاحبان اثر شود، اعم از جعل برچسب رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی الصاق شده بر روی نوار و یا تعویض نوار یا محتوای داخل کاست نوار دارای برچسب و نظایر آن، بر حسب مورد علاوه بر مجازات جعل و پرداخت خسارت وارده در جایی که تضییع حق موجب خسارت مالی است در صورت مطالبه به صاحبان اثر به جریمه نقدی از دو میلیون ریال تا بیست میلیون ریال محکوم می شود.

این نمایشگاه ساعت 17 روز جمعه 19 دی ماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه – به جز پنجشنبه ها – تا پایان 29 دی ماه جاری از ساعت 17 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه مهروا در تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، شماره 38 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید