نمایش دو مجموعه عکس در نگارخانه وصال شیراز

نسرین عباسی - وصال شیراز نمایش دو مجموعه مستقل از هم از آثار عکاسی نسرین عباسی از روز جمعه 15 مرداد ماه جاری در نگارخانه وصال شیراز انجام می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه مجموعه آثار « هستی پنهان » با نمایش 11 قطعه 100 در 70 سانتیمتر و مجموعه « ساردینیا » با نمایش 11 قطعه عکس رنگی در اندازه 40 در 100 سانتیمتر برگزار می شود.
در بخشی از متن قاب نخست این نمایشگاه آمده است : این نمایشگاه با هدف نگاه جدیدی به موضوعاتی که کمتر به آن پرداخته شده است و در نگاه اول شاید بسیار چرک و کثیف جلو کند اما در نگاهی عمیقتر به زیبایی های متعددی می رسیم.

نسرین عباسی متول سال 1372 استان فارس و دانش آموخته مقطع کاردانی رشته ارتباط تصویری (گرافیک) از دانشگاه سراسری دکتر شریعتی تهران و دانشجوی مقطع کارشناسی عکاسی تبلیغات در دانشکده خبر تهران است .

 

نسرین عباسی - وصال شیراز این عکاس جوان پیش از این ارایه با نمایشگاه های انفرادی عکس «انفرادی آداب و رسوم» در دانشگاه زبانها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران (بهمن1394) و نمایشگاه عکس انفرادی «ساردینیا» در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران تهران (اسفند ماه 1394) را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

 

نمایش هر دو مجموعه عکس « هستی پنهان » و « ساردینیا » ساعت 18 روز جمعه 15 مردادماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت . سایر علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 18 تا 21 از عکس های این ئو نمایشگاه دیدن کنند .

نگارخانه وصال در استان فارس، شهر شیراز ، چهارراه پارامونت واقع شده است .

 

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید