نمایش فیلم مستند « چشم جنگ » در سینماهای فلسطین و سپیده

نمایش عمومی فیلم مستند « چشم جنگ » با موضوع سعید صادقی عکاس سالهای دفاع مقدس در دو نمایش مستقل در سینماهای فلسطین و سپیده اجرا می شود .
چشم جنگ فیلم مستند سعید صادقی به گزارش پایگاه عکس چیلیک نمایش فيلم مستند « چشم جنگ » به زندگی شخصیتی چون سعید صادقی به عنوان یکی از عکاسان صاحب نام سالهای جنگ عراق و ایران می پردازد که در این مستند عکاس با جستجو و پیگیری در پی یافتن نام و نشانی از عوامل انسانی عکس های سالهای پیش خود است و سیر این داستان با فراز و فرودهایی که عکاس با آن مواجه است در این فیلم مستند به وضوح قابل مشاهده است .
تهيه كنندگی این فیلم را ابراهيم حاتمی كيا عهده دار بوده و يوسف حاتمی كيا و مهدی برجيان کارگردانی این فیلم مستند را برعهده دارند .

نمایش فیلم مستند « چشم جنگ » فیلمی 60 دقیقه ای است که به داستان سعيد صادقی يكی از عكاسان جنگ تحميلی پرداخته است كه بعد از ٢٥ سال كه از سالهای اتمام جنگ می گذرد همچنان درگیر عکس هایی است که سالها پیش ثبت شان کرده و هنوز به دنبال آدم های درون عكس هايش است .
فیلم مستند « چشم جنگ » در نهمين جشنواره سينما حقيقت شركت داده شده و در دو بخش مسابقه ملی و بخش بين المللی آوينی حضور دارد.

مسئولیت عکاسی از این فیلم را سیدمحسن سجادی بر دوش گرفته و آهنگسازی این اثر را كارن همايونفر پذیرفته و طراحی و تركيب صدا را مهرداد جلوخانی عهده دار بوده است .
زمان اكران فیلم مستند « چشم جنگ » ساعت 22 شامگاه پنج شنبه 26 آذرماه جاری در سالن شماره دو سینما فلسطین است و در نمایشی دیگر در شامگاه شنبه 28 آذر ماه از ساعت 18:15 دقیقه برای عموم علاقه مندان در سالن شماره یک سینما سپیده به نمایش گذاشته می شود .
حضور در هر دو زمان های اعلام شده و تماشای این فیلم مستند همراه با عوامل دست اندرکار فیلم و موضوع برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.
سینما فلسطین در تهران ، خیابان طالقانی ، حدفاصل میدان فلسطین و خیابان ولیعصر واقع شده و سینما سپیده در تهران ، خیابان انقلاب اسلامی ، بعد از تقاطع خیابان وصال می باشد .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

نظرات (2)

 • فریبا

  |

  ممنون می شوم شرایط اکران دوباره این فیلم را فراهم کنید و ما را هم که امکان حضور در زمان نمایش قبلی نداشتیم مطلع کنید.

  پاسخ

 • alireza

  |

  لطفا در صورت امکان شرایط اکران مجدد این فیلم ارزشمند را فراهم کنید.
  با تشکر، گروه عکاسان انجمن سینمای جوانان تهران

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید