نگاه های برتر تورهای کردستان و خوانسار معرفی شدند

نگاه های برتر در تورهای عکاسی ” کردستان “ و ” لاله واژگون خوانسار “ در نشست نقد تور و بررسی دستاوردهای تصویری 71ومین و72ومین تور عکاسی چیلیک(Chiilick.com) معرفی شدند.
آثار برتر تورهای ” کردستان “ و ” لاله واژگون خوانسار “ با حضور عکاسان همسفر و میهمانان حاضر در این نشست عکاسی، پس از نقد و بررسی، مورد ارزیابی قرار گرفت و با رای و نظر ایشان نگاه های برتر معرفی شدند.
در راستای نیل به اهداف آموزشی و ایجاد حس تمرکز دانش محور همسفران در کارگاه غیرمستقیم آموزشی تورهای عکاسی چیلیک همسفران 71ومین و 72ومین تور عکاسی چیلیک به نشست نقد تور و نمایش آثار برتر و تحلیل عکس های همسفران دعوت شدند.
در این نشست که به عنوان یک امکان در اختیار تمامی همسفران قرار گرفت و با حضور اکثریت همسفران فعال و عامل به ضوابط اعلام شده در تورهای عکاسی چیلیک در سالن آموزشی دفتر این رسانه برگزار شد، نگاه های برتر در این تور با رای و نظر همسفران و حاضرین علاقه مند به حضور در این جلسه انتخاب و معرفی شدند.
در انتهای زمان بخش نخست این نشست، عکس های برتر تور عکاسی لاله واژگون خوانسار، با رای و نظر حاضرین انتخاب شدند که به ترتیب آثار: سمانه(مروارید) ابراهیمان، پوریا خلیلی، سمانه میلانلو، نسرین رستمی، نسترن زارعی، منوچهر(امید) صرامی و محمد کیانی مورد تایید اکثریت قرار گرفت.
همچنین از دقت و ظرافت و تلاش در ارایه نگاهی نو از عکاسانی چون: سیدجواد حنیفی، حسین عصاری آرانی، علی شریف، محمدرضایی، سپیده سیرانی، امیررضا معینی و نیوشا ناطقی تقدیر به عمل آمد.

در بخش دوم این نشست آثار برتر همسفران تور عکاسی کردستان به نمایش گذاشته شد و نگاه های برتر با رای و نظر حاضرین انتخاب شدند که به ترتیب آثار: فاطمه سادات حجازی، محمدرضا رحیمی، مهدیه زینی اسکویی، ابراهیم باقرلو، محمدجواد شفیعی و زهرا باقری فرد مورد تایید اکثریت قرار گرفت. همچنین از دقت و ظرافت و تلاش در ارایه نگاهی نو از عکاسانی چون: مهری راستقدم، علی هاشمی، حدیثه شعبانی، فاطمه جلالوند و سمانه میلانلو تقدیر به عمل آمد.

جهت مشاهده گزارش تور و گزارش تصویری تور عکاسی کردستان از نگاه همسفران ” ایـنجـا “ و گزارش تور و گزارش تصویری تور عکاسی لاله واژگون خوانسار از نگاه همسفران ” ایـنجـا “ کلیک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید