1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. نگاه های برتر در تور « عکاسی مستند » معرفی شدند
نگاه های برتر در تور « عکاسی مستند » معرفی شدند

نقدوبررسی آثار مستند عکاسان همسفر با پنجاه وهشتمین تور عکاسی چیلیک برگزار شد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com) در این نشست که عصر روز پنجشنبه ۹ آبان ماه جاری در محل سالن آموزش دفتر این رسانه برگزار شد، عکاسان همسفر با تور عکاسی این رسانه با نمایش عکس های برتر خود، پیرامون نگاه برتر سایر همسفران به نقدوارایه نظر پرداختند.

پنجاه وهشتمین تور عکاسی چیلیک با حضور در استان چهارمحال وبختیاری و شهرستان های کوهرنگ، بازفت وعشایر منطقه، با نگاهی مستند به موضوع زندگی روستایی وعشایر منطقه، شرایط عکاسی را برای همسفران این تور مهیا کرد و این نشست محفلی مهیا بود تا با نمایش آثار گزارشی این سفر از نگاه همسفران، شرایط کمی وکیفی عکاسی گروهی را مورد نقدوبررسی قرار دهند.

نگاه های برتر در تور « عکاسی مستند » معرفی شدنددر بخش بعدی این جلسه بیش از ۲۰۰ قطعه عکس موفق همسفران منتخب از بین ۱۵۰۰فریم عکس ارایه شده به نمایش درآمد و در نهایت اثر منتخب همسفران از نگاه حاضرین در این نشست با صرف زمان کافی مورد سعی در نقد وتحلیل فنی و بصری و محتوایی قرار گرفت.
پایان بخش برنامه های مورد نظر در این نشست انتخاب عکس های برتر بود که به ترتیب با رای و نظر حاضرین آثار: مونا عبدا..پور، محمدرضا خرازی، فاطمه سادات حجازی، میران مباشری، مجتبی محسنی، فاطمه ندیمی و مهدی طاهری مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین ضمن تقدیر از سطح کیفی نگاه مستند همسفرانی چون: سیدصادق موسوی، محمدرضا خرازی، امید آقایی، سمیه هاشمی، مونا عبدا.. پور و سیدمحمدرضا سجادی و اهدای یک جلد کتاب عکس جشنواره و یک نسخه عکس گروهی این سفر عکاسی به حاضرین، به نفرات برتر امتیاز بهره برداری از تخفیف ویژه شرکت در تورهای عکاسی یک روزه چیلیک اعطا شد.

اسامی همسفران همراه در تور عکاسی مستند در شهرستان های کوهرنگ و بازفت در استان چهارمحال وبختیاری به این ترتیب است:
عمار آزادانی، محمدرضا(امید) آقائی، مریم آل مومن دهکردی، سمانه(مروارید) ابراهیمیان، معصومه اصغری، مینا بازوار، ابراهیم باقرلو، روح الله پورحسن امیری، غلامرضا رجبی، سیما حاجی زادگان، فاطمه سادات حجازی، مونا حسن، معصومه حضرتی، مریم خادم بهمنیار، محمدرضا خرازی، بهادر رحیمی، زهرا سادات راد، محمدرضا رحیمی، مهدیه روستائی، سیدمحمدرضا سجادی، سمانه سرابی داریانی، مهدی سروری، اعظم شادپور، مهدی طاهری، منا عبدالله پور، مهدی کاظمی خالدی، فاطمه(رامش) حسینی لاهیجی، میران(شورش) مباشری، مجتبی محسنی، حجت الله محمدی، میترا محمدی، مجتبی ملک پوریان، امیر مهدوی، سیدصادق موسوی، فاطمه میرالی، مهناز میناوند، فاطمه ندیمی، سجاد نصری، هادی نوید، سمیه هاشمی و کیوان هاشمی.

جلسات نقد و بررسی تورهای عکاسی چیلیک بستری مناسب برای باردهی یک حرکت گروهی عکاسی است تا به واسطه اشتراک تجارب به دست آمده و مشاهده هرچه دقیق تر تلاش همسفران تور عکاسی در یک موقعیت و شرایط مشترک، امکان بیان نقد و نظر و سعی در تحلیل عکس های برتر همسفران توسط ایشان فراهم باشد.
جهت مشاهده عکس های برتر این نشست ایـنجـا ” کلیک کنید.
————————————————————————————————————————————————-
جهت مشاهده گزارش برگزاری تور عکاسی مستند به استان چهارمحال وبختیاری و شهرستان های کوهرنگ وبازفت ” ایـنجـا “ کلیک کنید.

پیشین
سکوت فیروزه‌ای شکست/برپایی جشنواره عکاسی در بی‌خبری نهادهای تخصصی
پسین
نمایشگاه جشنواره عکس « نگاه نو » گشایش می یابد

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست