هشتمین شماره از مجموعه کتاب « هست » منتشر شد

هشتمین شماره از مجموعه کتاب « هست » منتشر شدهشتمین شماره از کتاب الکترونیکی ” هست ” با عنوان ” سکوت سپیدی ” منتشر شد.

این شماره از کتاب شامل آثارJung Jung Ho عکاس معاصر اهل کره جنوبی است که اخیرا با هماهنگی های فرهنگستان هنرایران سفری به کشورمان داشته و مجموعه ای نیز در ایام حضورش در ایران عکاسی کرده وارائه نموده است.

کورش ادیم در مقدمه ی این کتاب آورده است:
دقت در آثار متاخر جونگ، عکاس جوان کره ای، بیننده ایرانی را به انتظاراتش از شرق دور و تعالیم ریشه دارِ متقدمین این فرهنگ تاثیرگذار توجه می دهد. در دید ساده و عمیق او به فضاهای سپید آفریده شده توسط برف و یا نگاه نزدیک و جستجوگرانه اش به بافت یخ، گویی ریشه هایی از تمرکز آیینهای منطقه ی جغرافیایی اش الهام بخش بوده است.
نزدیکی ظرائف فرهنگ و هنرایرانی با لطافت مستتر در زیبایی شناسی شرق دورسبب انتشار آثار این عکاس شرقی است گرچه در سرزمینش مصادیق تمدن غربی و تاثیراتش غیرقابل انکار است.
کتاب مذکور با تلاش کورش ادیم، عین الدین قدردوست، حامد جابرها، سمیرا زارع، سدید سلاجقه و مهدی حبیب زاده در 78 صفحه (44عکس) به زبان فارسی و ترجمه انگلیسی به شیوۀ الکترونیکی منتشر شده است.
دریافت این نسخه از کتاب و شماره های پیشین، از طریق نشانی: www.hastmag.com قابل دستیابی است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید