1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. هفتمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری تمدید شد
هفتمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری تمدید شد

بنابر اطلاعیه دریافتی از سوی دبیرخانه هفتمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری ، مهلت شرکت در این جشنواره تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آذرماه جاری تمدید شد.
فراخوان هفتمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهریبه گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از ستاد خبری نخستین همایش بین المللی «زنان و زندگی شهری»، الهه عطایی، مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران، با بیان اینکه تاکنون استقبال بسیار خوبی از هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری شده است، تاکید کرد: با توجه به تماس­ های بیشمار علاقه­مندان برای شرکت در این جشنواره تصمیم گرفته شد مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آذرماه تمدید شود .
هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری با همکاری دبیرخانه نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری و با هدف به تصویر کشیدن حضور زنان در عرصه های مختلف زندگی شهری در حاشیه این همایش برگزار می شود و موضوعات آن نیز براساس محورهای یازده گانه نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری انتخاب شده است.
آثار ارسالی به این جشنواره، پس از انتخاب، در فضای جنبی همایش بین المللی زنان و زندگی شهری و سپس در گالری خانه هنرمندان به نمایش در می آید.
گفتنی است داوری این جشنواره را شادی قدیریان، مسعود زنده روح کرمانی، محمد نوروزی و جاوید نیک پور و همچنین دبیر آن را احسان رافتی برعهده دارند.

طبق برنامه ریزی های انجام شده از سوی مسئولان این جشنواره، به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر و سپاس اعطا خواهد شد.
براساس این گزارش؛ شرکت در این جشنواره برای تمامی علاقمندان آزاد است و هر کدام از شرکت کنندگان می توانند حداکثر ۵ عکس با سایز ۴۰۰۰ پیکسل و ۷۲ DPI به ایمیل جشنواره عکس زنان و زندگی شهری به نشانی  wulphoto@gmail.com  ارسال کنند.

نمایشگاه آثار ارسالی هفتمین دوره جشنواره عکس زنان و زندگی شهری در تاریخ ۲۱ و ۲۲ آذر ماه همزمان با برگزاری همایش بین المللی زنان و زندگی شهری در برج میلاد و بعد از آن در خانه هنرمندان ایران خواهد بود.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه « انتزاع در عکس » در نگارخانه فانوس +تمدید شد
پسین
تور عکاسی پاییزی همسفران با چیلیک برگزار شد

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست