1. خانه
 2. اخبار
 3. سایر خبرها
 4. همسفران طلایی تورهای عکاسی چیلیک معرفی شدند
همسفران طلایی تورهای عکاسی چیلیک معرفی شدند

همسفران طلایی تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک با رای و نظر همسفران این رسانه تعیین شدند .
مسئول گروه برنامه ریزی و برگزاری تورهای عکاسی و سفرهای گروهی عکاسی در قالب کارگاه های عکاسی پایگاه عکس چیلیک با اعلام قبلی دعوت از همسفران برای معرفی همسفران برتر ، متعهد و فعال در سلسله تورهای عکاسی این رسانه ، سرانجام اسامی ۳۰ عضو برتر را از فهرست ۳۰۸ نفره دریافتی معرفی کرد .
عنوان همسفران طلایی به گروهی از همسفران خطاب می شود که در برخی تورهای عکاسی این رسانه حضور مفید و هدفمند داشته و در تابستان گذشته ضمن شرکت در طرح نظرسنجی ، از دریافت بالاترین رای در آمار توسط دیگر همسفران برخوردار شده اند .
در این سنجش تعداد ۱۳۳ همسفر مشارکت کرده بودند که نظر خود را با ارایه حداکثر سه عنوان نام از دیگر عکاسان اظهار داشته اند . اسامی ارسالی می بایست که ضمن رعایت اصول شرکت در فعالیت های گروهی ، در کیفیت علمی و آموزشی تورهای عکاسی یک روزه و چند روزه این رسانه و همچنین در ارتقای کیفی سطح نشست نقد و بررسی تورها و آثار عکاسی تولید شده توسط همسفران ، نقش داشته باشند .
همسفران طلاییدر این میان چندین شاخص برای ارزیابی همسفران ، توصیه شده بود :
* حضور هدفمند و موثر در گروه همسفران عکاس
* تلاش برای تحقق اهداف حضور و دستاوردهایی قابل توجه در حوزه عکاسی
* تاثیری به سزا و شایسته در ارتقای سلامت اخلاقی، روحی و روانی محیط تورهای عکاسی
* تلاش برای درک گروه و سعی در تکامل انگیزۀ دیگر همسفران همراه با اهداف تعیین شده در گروه
* حضور مثمر ثمر و سودمند در سلسله نشست های نقد و تحلیل و بررسی آثار همسفران
* خلاقیت در شناسایی و پیشنهادهای موضوعی در خور نیاز جامعه عکاسان جوان کشور
* بیان و ارایه صحیح انتقادهای سازنده و جسارت تاثیرگذاری بهینه در نظام مدیریت و راهبری تورهای عکاسی

 

این در حالی است که کارت شناسایی معتبر همسفران طلایی ویژه عضویت در فهرست گروه عکاسان پایگاه عکس چیلیک برای این منتخبین صادر خواهد شد .

اسامی عکاسان منتخب این نظر سنجی بی هیچ گونه ترتیبی ، به این شکل معرفی می شوند : معصومه اصغری ، محمدرضا رحیمی ، فاطمه ندیمی ، محمدرضا خرازی ، معصومه حضرتی ، امید صرامی ، محمدرضا آقائی ، گل گونه نجفی ، ابراهیم باقرلو ، محمدرضا زارع ، میترا محمدی ، مهری راست قدم ، نیلوفر زارعی ، جواد میرزاپور ، مریم خداوردی ، فاطمه سادات حجازی ، لادن شجاع ، مجید وفایی ، سیدصادق موسوی ، مریم اسدی ، روح ا.. سنجرانی ، مجتبی محسنی ، سمیه هاشمی ، سیدایمان میری ، سیده فرزانه بی آزاران ، سیدعرفان علی پور ، امین رحمانی ، زهراسادات طباطبایی ، سمانه میلانلو ، حسین عصاری آرانی .

پرداخت هزینه های مربوط به هر یک از تورهای عکاسی پس از حضور و برگزاری(مشروط به ثبت نام در خارج از دوره زمانی متاخرین) ، امکان حضور در نمایشگاه های گروهی عکس ، برخورداری از ۳۵درصد تخفیف در یک تور یک روزه ، امکان برخورداری از ۲۰ درصد تخفیف در یک تور دو روزه ، امکان برخورداری از ۱۵درصد تخفیف در یکی از تورهای چند روزه ، امکان برخورداری از تخفیف ویژه در تهیه تالیفات عکاسی از پایگاه تخصصی کتاب عکس(KetabeAks.ir) ، برخورداری از امکان حضور در نشست های علمی آموزشی ، عدم مواجهه با افزایش های معمول ناشی از تاخیر در ثبت نام(ظرفیت محدود) ، برخورداری از کارت شناسایی ممهور و معتبر ، امکان برخورداری از تسهیلات برای شرکت در ادوار آموزشی و … از جمله اعتبارات منظور شده برای این گروه از عکاسان است .
اسامی منتخب این نظرسنجی ضمن برخورداری از پاره ای تسهیلات و امکانات ، می توانند تا پایان نیمه دوم سال جاری از عنوان همسفران طلایی استفاده نمایند .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
حمیده پاک در سومین نشست شنبه های عکاسی
پسین
سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات تمدید شد

به تازگي منتشر شده

۳ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • ارائه تسهیلات فوق به عکاسان جوان کشور آن هم در شرایط فعلی اقتصادی، نشان از مهربانی و شجاعت شما دارد.

  ممنونم

  پاسخ
 • مریم خداوردی
  ۰۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۵:۴۴

  تلاش بینظیر آقای سروری در حمایت از عکاسان و علاقمندان به عکاسی و تشویق آنها برای ادامه راه و پیشرفت بسیار تحسین برانگیز است.
  آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون هستم و امیدوارم که از این فرصتها به نحو احسنت بتوانیم استفاده کنیم.

  پاسخ
 • رنگین کمان از آن کسانی است که تا پایان زیر باران می مانند و در مسیر پر تلاطم رشد و پیشرفت، قدردان همراهانی همچون پایگاه عکس چیلیک برای طی این مسیر پرفراز و نشیب هستند.این انتخاب را به همه انتخاب شدگان و پایگاه عکس چیلیک تبریک میگویم و امیدوارم همه این منتخبین و پایگاه عکس چیلیک همواره در این مسیر همچون همیشه ثابت قدم باشند.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست