پانزدهمین تور عکاسی چیلیک عازم شهرستان خوانسار شد

همزمان با اولین دقایق بامداد امروز پنجشنبه 23 اردی بهشت ماه، پانزدهمین تور عکاسی چیلیک از مقابل دفتر این پایگاه در تهران، به قصد عکاسی از دشت لاله های واژگون عازم شهرستان خوانسار شد.

در این سفر بیش از 45 نفر از علاقمندان به شرکت در تورهای عکاسی چیلیک حضور یافتند تا مطابق برنامه، همزمان با خنکای صبحگاه و صرف صبحانه، در قالب گروه های مشخص از دشت لاله های واژگون، بوستان سرچشمه، کوچه های شهر، روستای وانشان و مقبره های بابا پیر و باباترک به عکاسی بپردازند.
شهرستان خوانسار در یکصد و پنجاه کیلومتری شمال غرب شهر اصفهان و در همسایگی شهرستان گلپایگان قرار دارد و با توجه به ویژگی های کوهپایه ای و منحصر خود، دارای ابنیه تاریخی، گذرگاه هایی سنتی، طبیعتی ناب و خیابان های مصفا است که هرساله در بهار و تابستان، عکاسان را به سوی خود جذب می کند.
لازم به یادآوری است تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” به منظور کسب تجربه کارگاهی و ایجاد محیطی مناسب برای همگرایی و هم اندیشی برگزار می شود تا اندوخته های علمی و ذهنی، مجالی برای بروز را تجربه نمایند.
همزمان با بازگشت همسفران به تهران، گزارش تصویری این سفر، با آثاری از همسفران این تور منعکس خواهد شد.
عکس (آرشیوی): سیدشهاب الدین واجدی


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید