پیاده روی پاییزی عکاسان در مسیر جنگل تا دریاچه چورت

شصت وهشتمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” با موضوع عکاسی کارگاهی از زوایای بکری از طبیعت و گذرگاه های جنگلی منطقه چورت برگزار می شود.
مسئول برنامه ریزی و طراحی تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک از برگزاری شصت وهشتمین کارگاه آموزشی و تور عکاسی این رسانه در بیعت پاییزی روستا تا جنگل و مسیر منتهی به دریاچه چورت در محدوده شهرستان ساری خبر داد.

پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، شصت وهشتمین تور عکاسی این مرکز را همراه همسفران به قصد عکاسی از جاذبه های گردشگری و زیبایی های طبیعی مسیر جنگلی روستای چورت تا دریاچه، در منطقه چورت واقع در استان مازندران برگزار نماید.

پیاده روی پاییزی عکاسان در مسیر جنگل تا دریاچه چورت همسفران شصت وهفتمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” و علاقمندان عکاسی، با یاری پروردگار، مطابق با برنامه طراحی شده و همزمان با حضور کارشناس عکاسی، برنامه اولیه اهداف عکاسی در این سفر را تعیین و با توجه به نظر همسفران در نشست توجیهی این تور حضور می یابند و مطابق با برنامه از تهران به قصد حضور و عکاسی عازم استان مازندران و در نهایت منطقه مقصد می شوند.
برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران(در صورت نیاز)، می توانند پیش از سفر در نشستی توجیهی شرکت کرده و از آموزش ها و توضیح های لازم پیرامون موضوع های مورد هدف و شرایط منطقه، آگاهی یابند.
از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند و مردم شناسی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و مراتب اطلاع رسانی آن برای حضور همسفران در سطوح گوناگون: دانشجویان، علاقه مندان، هنرجویان، عکاسان و … از طریق دفتر پشتیبانی این رسانه خواهد بود.
این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت محدود و اولویت حضور همسفران، ضرورت دارد تا متقاضیان هر چه سریعتر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و دریافت تاییدیه از مسئول تور اقدام نمایند.
تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: ارومیه، دالان های غار کتله خور، روستا و کویر ورزنه، پلور، تالاب های انزلی و میانکاله، کلیبر، کردستان، شهرکرد(بازفت)، دریاچه شورمست، پلور، غار رود افشان، ترکمن صحرا، شیراز و تخت جمشید، سوادکوه، پل ورسک و شیرگاه، جنگل ناهارخوران در گرگان، طبیعت جنگلی کپورچال، ماهیگیران ساحلی خزر، آسمان شب و کویر مرنجاب، مناظر و حیات وحش تالاب میانکاله، جزیره قشم، کوره های آجرپزی و خشت زنی تاکستان، اردبیل، پل ورسک و شیرگاه، تبریز و کندوان، منطقه ییلاقی لنگرود، غار رودافشان، عشایر دشت مغان، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 88348824 (مسئول تور09122797717) تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی پیاده روی جنگل تا دریاچه چورت ” ایـنجـا “ کليک کنند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید