1. خانه
  2. بدون دسته
  3. چهارمین تور عاسی از شرکت تعاونی های برتر / شرکت تعاونی معلولین ایران

چهارمین تور عاسی از شرکت تعاونی های برتر / شرکت تعاونی معلولین ایران

یک روزه ، ۱۳۹۴/۰۹/۰۹

هزینه سفر: (۴۲۰,۰۰۰ریال) چهل و دو هزار تومان
این هزینه به شکل پایه ای بوده و با توجه به ظرفیت تا سقف ۲۰ عکاس همسفر ، مشمول تخفیف و شکست قیمت می باشد .
مدت و زمان برنامه: سفر یک روز بوده و زمان حرکت صبحگاه وز دوشنبه  آذرماه جاری تا بعد از اذان ظهر روز می باشد.

اهداف عکاسی: دبیرخانه جشنواره ادواری عکس تعاون با هماهنگی و پشتیبانی معاونت امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور تسهیل جریان حضور عکاسان اقدام به برگزاری تورهای عکاسی ارزان به مقصد شرکت تعاونی های برتر استان های تهران و همجوار کرده است .
در این سفرها تلاش بر این است تا صورت های تصویری موضوع تعاون هر چه تصویری و هنرمندانه تر در قاب نگاه عکاسان به صورت عکس کشیده شود .

دبیرخانه جشنواره ادواری عکس تعاون ، پس از برگزاری دور نخست و دوم این جشنواره عکس ، فراخوان سومین دور این رقابت تخصصی را منتشر می کند:
تعاون « تعاون » در لایه های گوناگون اقشار و اصناف جامعه، همواره گره گشای مشکلات متعددی در جوامع روستایی و شهری است
.
“تعاون” به مفهوم همکاری و مشارکت، از جنبه های بارز حیات اجتماعی بشر به شمار آمده و بخش مهمی از زندگی انسان را تشکیل می دهد.
افراد بر اساس قواعد مورد توافق از طریق شیوه های متنوع همیاری در بسیاری از فعالیت های اقتصادی و اجتماعی با یکدیگر مشارکت می کنند تا با این حضور « تعاون » را معنا و تعاونی ها را شکل دهند.
تعاونی هایی که با اشکال گوناگونی از تجارت به عنوان بنگاه های اقتصادی- اجتماعی، به دنبال برآوردن نیازها و آرمان های مشترک اعضای خود هدف گذاری می کنند تا در ذات این فعالیت، بر نیازهای مادی و معاش انسان تاثیربگذارند و حضورشان در طی زمان، شکل دهی و انسجام گروهی را در قالب تقویت سرمایه های اجتماعی به بار بنشانند.

درونمایۀ « تعاون » از یک انسجام اجتماعی و مشارکت گروهی حکایت دارد و این دو عامل در سایه همدلی می تواند در سطحی وسیع همواره بالاترین بازده را در شرایط تولید، تکثیر و پشتیبانی به عنوان دستاوردی مطلوب برای جامعه تعریف کند.
حال اگر این کلید طلایی حل مشکلات جمعی در دامان نافذ و آسمانی هنر به شیوه ای صحیح و سلامت جای بگیرد، قرینگی مبارکی را برای اهالی اندیشه رقم خواهد زد.
اندیشه هایی که به تاثیرگذاری ذات تصویر معتقداند که گزینه ای چون « عکس » در میان انبوه تکنولوژی های تصویرساز، در سطحی وافر، وسیع و باورمند، توانسته است تقویت کننده و مصلح جامعه ای انسانی و مدرن باشد.

معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری رسانه های تخصصی عکس و عکاسی به محوریت « پایگاه عکس چیلیک » (Chiilick.com) اقدام به برگزاری سومین دور جشنواره عکس و پوستر تعاون کرده است.

[vc_accordion collapsible=”yes” disable_keyboard=””][vc_accordion_tab title=”تخفیفات:”]

توجه:
* تنها همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک از امکان استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی می توانند استفاده کنند.
* همسفران طلایی تورهای عکاسی چیلیک تا پیش از برگزاری تور تنها موظف به ثبت نام و اعلام حضور می باشند و واریز وجه را می توانند تا پیش از پایان مهلت شرکت در سومین دوره جشنواره عکس تعاون انجام دهند .
* در صورت علاقه مندی به حضور و عدم استطاعت مالی لازم جهت پرداخت همین مقدار هزینه اندک نیز با مسئول برگزاری تور به شماره ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ در تماس باشید .

[/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=” ثبت نام اینترنتی”]

پس از واریز هزینه سفر از طریق شعبه و یا دستگاه های عضو شبکه شتاب(ATM) فرم ثبت نام را تکمیل کرده و شماره فیش واریزی را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

نام *
نام خانوادگی *
جنیست *
وضیعت تاهل *
تاریخ تولد*
/ /شماره تماس *
شماره همراه *
نشانی پست الکترونیک *

شماره فیش بانکی *
مبلغ واریزی *
تاریخ واریزی *
/ /نظرات و پیشنهادات[recaptcha id:2]

[/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=” ثبت نام تلفنی”]

شما می توانید پس از پرداخت وجه نقد از طریق شعبه و یا دستگاه های عضو شبکه شتاب(ATM) به یکی از شماره حساب های ذکر شده با شماره تلفن ۸۸۳۴۸۸۲۴-۰۲۱ تماس گرفته و شماره فیش واریزی را به همراه مشخصات دقیق خود اعلام نمایید. لازم است به دنبال ثبت نام تلفنی، به شکل حضوری یا ارسال از طریق ایمیل، فایل عکس پرسنلی، تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را همراه اصل فیش واریزی به مسئول سفر تحویل نمایید.

[/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=” شماره حساب”]

بانک ملی – شماره حساب : ۰۲۰۰۲۴۶۴۹۷۰۰۴ ، به نام مهدی سروری
بانک ملی- شماره کارت : ۹۱۷۷ – ۶۱۴۶ – ۹۹۱۴ – ۶۰۳۷ ، به نام مهدی سروری

[/vc_accordion_tab][/vc_accordion]

قابل توجه همسفران این تور:

سلسله سفرهای عکاسی از شرکت تعاونی های برتر استان های تهران و مجاور تنها به قصد زمینه سازی امکان حضور و تولید فایل ویژه علاقه مندان به شرکت در سومین جشنواره عکس تعاون تدارک دیده شده است .
بدیهی است این شرکت ها در روز و ساعات کاری مهیای میزبانی و پذیرش عکاسان شده اند و عکاسان تلاش می کنند که موضوع تعاون را در ساعات کار و تلاش کارگران به تصویر بکشند .
دقت داشته باشیم شرکت های تعاونی میزبان به فراخور حال امکان ، تامین و پذیرایی مهیای حضور و پذیرش عکاسان می باشند و از سوی برگزارکننده هیچ گونه انتظاری جز همکاری و حمایت از پذیرش عکاسان و هدایت و حمایت از ایشان نمی رود.
در صورت هرگونه پرسشی می توانید از ساعت۸ صبح تا ۲۴ با شماره مسئول تور: ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ تماس بگیرید.

لوازم ضروری:

تجهیزات عکاسی
باتری یدک شارژ شده + مموری اضافه
کارت شناسایی
نیازهای انفرادی همچون دارو و …
خوراکی های کم حجم و انرژی بخش و مغذی
تک پایه/ سه پایه عکاسی

[divider] تورهای برگزار شده به این مقصد:

عکاس: فائزه حمیدیا

دومین تور عکاسی تعاون

تور عکاسی 79 | کویر مرنجاب

اولین تور عکاسی تعاون

 

[divider]

پیشین
چهارمین تور عکاسی از شرکت تعاونی های برتر
پسین
تست برای ادیتور

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست