«چهار فصل» عباس کیارستمی به نمایش درآمد

«چهار فصل» عباس کیارستمی به نمایش درآمد

منبع: خبرگزاری مهر

«چهار فصل» منتخبى از ٣٠ سال عكاسى عباس كيارستمى شامگاه جمعه ١١ دى ١٣٩٤ در گالرى بوم به تماشا درآمد.

نمایشگاه کیارستمی

به گزارش خبرگزاری مهر، ٢٩ عكس از کیارستمی که شش مجموعه او را در بر می گیرد با نام «چهار فصل» روز گذشته جمعه ۱۱ دی ماه در گالری بوم به نمایش درآمدند. بهمن فرمان آرا، آيدين آغداشلو، على مرادخانى، عليرضا سميع آذر، رضا كيانيان، محمد رحمانيان، داريوش طلايى، سيف الله صمديان، قباد شيوا و… از جمله هنرمندان حاضر در این نمایشگاه بودند.

على مرادخانى معاون هنرى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى پس از ديدار از اين آثار گفت: كيارستمى به معناى واقعى انسان خاصى است و اين خاص بودن را در امتداد زاويه نگاهش و خلق آثار هنرى اش مى توان يافت. در اين نمايشگاه در ميان كوچه هايى كه گالرى بوم به شكل نمادين ساخته مجموعه عكس «درها و يادها» او را ديدم كه نشان می داد كيارستمى در عين اينكه هنرمند جهانى است اصالت، نگاه بومى و ايرانى اش را حفظ كرده همچنان كه در اثر جاودانه اش «خانه دوست كجاست» آن را به شاعرانه ترين شكل ماندگار كرده است.

اين نهمين نمايشگاه گالرى بوم از بدو تاسيس در سال ١٣٩١ به شمار مى آيد. آثار به نمايش درآمده در گالرى بوم جنبه فروش ندارد.

گالرى بوم تا ٢٧ اسفند روزهای دوشنبه تا جمعه (غير از تعطيلات مناسبتى) به نشانى خیابان ولی عصر، خیابان ارمغان غربی، شماره ۱۱ «چهار فصل» كيارستمى را به نمایش خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید