چهل امین تور عکاسی چیلیک به « دیلمان و لاهیجان » می رود

پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین دوره تورهای عکاسی، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، چهل امین تور عکاسی این مرکز را همراه همسفران به مقصد شهر لاهیجان و ارتفاعات طبیعت و منطقه دیلمان واقع در استان گیلان برگزار نماید.
همسفران چهل امین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” و علاقمندان عکاسی، با یاری خداوند، مطابق با برنامه طراحی شده و همزمان با حضور کارشناس عکاسی گروه، حرکت خود را در شامگاه چهارشنبه 27 اردی بهشت ماه جاری از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک “ آغاز کرده همچون همیشه مطابق رسم سایر تورهای برگزار شده در جریان برنامه سفر قرار می گیرند.
همسفران پس از حضور و صرف صبحانه در منطقه لاهیجان، در نخستین ساعت طلوع خورشید روز پنجشنبه در مسیر منطقه جنگلی لونک حاضر شده و به شکل متناوب مطابق راهنمایی راهنمای محلی به سوی آبشار منطقه عزیمت نموده و در موقعیت مناسبی از ارتفاعات قرار گرفته و با پیاده روی گروهی، به قصد دیدار و عکاسی از مناطق هدف گذاری شده، برنامه روز نخست سفر را تکمیل و در نهایت برای اسکان شبانه در هتل چلک در حاشیه شهر لاهیجان واقع در منطقه ای فوق العاده زیبا مستقر می شوند تا برای روز دوم سفر مهیای عکاسی باشند.

چهل امین تور عکاسی چیلیک به « دیلمان و لاهیجان » می رود

از دیگر برنامه های این روز دیدار و عکاسی از منطقه بشکفته سنگ، روستای پش، بافت سنتی شهر دیلمان، حضور در شهر لاهیجان، بقعه شیخ زاهد، مسیر آبشار، مرداب، در صورت وجود زمان کافی بازدید از عمارت چهار پادشاه، بام سبز، ارتفاعات شیطان کوه و پل چوبی کیاشهر و … می باشد.

برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، ضمن عکاسی، در یک نشست عکاسی و گفت و گوی صمیمانه پیرامون موضوع نیز شرکت داشته و در نهایت به یاری خداوند، شامگاه جمعه 29 اردی بهشت ماه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران بازخواهند گشت.
از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
تمامی همسفران این تور عکاسی نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.
لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: مناظر کردستان و مراسم پیرشالیار، طبیعت دیلمان و لاهیجان، کوهپیمایی و عکاسی تا قله توچال، شالیکاری در ساری و دیدار از منطقه حفاظت شده آب بند الندان، مزرعه آفتابگردان تاکستان، طبیعت جنگلی ماسال، تالاب های انزلی و میانکاله، تفرش، پلور، غار رود افشان، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی شهرستان خوانسار، ماهیگیری آمل، شهرک تاریخی ماسوله، شهر کرد، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 02188348824(ده خط) تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی به مقصد دشت لاله های واژگون شهرستان خوانسار ” ايـنـجـا ” کليک کنند.
———————————————————————————————————————————————————————————–
برای مشاهده گزارش تورهای برگزار شده “ ایـنجـا ” و جهت مشاهده تورهای عکاسی آتی این رسانه “ ایـنـجـا ” کليک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید