چهل امین تور عکاسی چیلیک عازم « دیلمان و لاهیجان » شد

” پایگاه عکس چیلیک ” پس از گذر از نخستین دوره تورهای عکاسی، به منظور دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، چهل امین تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران به شهرستان دیلمان و لاهیجان واقع در استان گیلان برگزار می نماید.

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در ساعت 22 چهارشنبه 27 اردی بهشت ماه 1390 به قصد عکاسی از مناظر و طبیعت جنگلی ارتفاعات دیلمان و آبشار و جنگل لونک، منطقه بشکفته سنگ، روستای پش، بافت سنتی شهر دیلمان، حضور در شهر لاهیجان، بقعه شیخ زاهد، در صورت وجود زمان کافی بازدید از عمارت چهار پادشاه، بام سبز، ارتفاعات شیطان کوه و پل چوبی کیاشهر و … عازم شهرستان دیلمان و لاهیجان شدند.

چهل امین تور عکاسی چیلیک عازم « دیلمان و لاهیجان » شد

در این تور که بیش از سی نفر از علاقمندان به عکاسی از فرم، طبیعت، مناظر طبیعی حضور دارند و برنامه عکاسی در نخستین روز همزمان با اولین دقایق روز از منطقه جنگلی دیلمان آغاز شده و همسفران چهل امین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک پس از پیاده روی گروهی در جنگل به سوی آبشار لونک و دیگر اهداف حرکت کرده و با حضور منظره غروب، مقصد به محل اسکان واقع در هتل چلک لاهیجان ختم خواهد شد.

روز دوم سفر نیز اهداف تعیین شده در شهر و حومه لاهیجان خواهد بود که همسفران در قالب گروه های تعیین شده در طی دو روز عکاسی در منطقه پراکنده شده و از مناظر طبیعی و فرم های شکل گرفته و مناظر بدیع و ناب طبیعت به عکاسی می پردازند.

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی سلامت و صمیمی و محتوایی کارگاهی و آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود.

همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

لازم به ذکر است تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در محیطی متفاوت قالبی نوین در نظام آموزش کارگاهی عکاسی به شیوه ای مستقل عمل می نماید. همچنین با توجه به حرکت هایی موازی و مدعی مشارکت با این رسانه در برگزاری تور عکاسی به اطلاع می رساند مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” – تنها – از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: شالیکاری در ساری و دیدار از منطقه حفاظت شده آب بند الندان، مزرعه آفتابگردان تاکستان، طبیعت جنگلی ماسال، تالاب میانکاله و جنگل کپورچال و انزلی، تفرش، پلور، غار رودافشان، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی شهرستان خوانسار، ماهیگیری آمل، شهرک تاریخی ماسوله، شهر کرد، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
برنامه آتی تور عکاسی این مرکز سفر به استان مازندران و شهرستان کیاسر و … مشاهده و عکاسی از شالیکاران در مناطق مورد هدف خواهد بود.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، با شماره های دفتر پایگاه: 02188348824 (ده خط) تماس حاصل نمایند.
————————————————————————————————————————————————————————————–
برای مشاهده گزارش تورهای برگزار شده “ ایـنجـا ” و جهت مشاهده تورهای عکاسی آتی این رسانه “ ایـنـجـا ” کليک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید