1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. کارگاه آموزشی تجربی عکاسی در کویر برگزار می شود
کارگاه آموزشی تجربی عکاسی در کویر برگزار می شود

کارگاه آموزشی تجربه عکاسی در کویر و فرم های منحنی رمل ها با رویکرد آموزشی از سوی پایگاه عکس چیلیک در منطقه مرنجاب واقع در استان اصفهان برگزار می شود.
برنامه عکاسی طبیعت و موضوع مشاهده طلوع در کویر با دعوت از جمیع دانشجویان و علاقه مندان و پرداختن به تکمیل پروژه « انتهای زمین » از شامگاه چهارشنبه ۱۸ اسفندماه تا شامگاه پنجشنبه ۱۹ اسفندماه جاری برگزار می شود.

پوستر کویر زمستان 95پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری تورها، نودوچهارمین تور عکاسی این مرکز را همراه همسفران به قصد عکاسی از بازی نور و فرم های منحنی و ثبت زیبایی های اقلیم خشک و بافت رمل های کویری برگزار نماید.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی « پایگاه عکس چیلیک »  شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند و مردم شناسی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و مراتب اطلاع رسانی آن برای حضور همسفران در سطوح گوناگون: دانشجویان، علاقه مندان، هنرجویان، عکاسان و … از طریق دفتر پشتیبانی این رسانه خواهد بود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر « پایگاه عکس چیلیک » نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت محدود و اولویت حضور همسفران، ضرورت دارد تا متقاضیان هر چه سریعتر نسبت به اعلام حضور و تکمیل فرم ثبت نام در این تور اقدام نمایند.

تورهای آتی « پایگاه عکس چیلیک »  با هدف عکاسی از: روستای افجه، روستانشینان کردستان، روستاهای مناطق ماسال، عکاسی پاییزی در جنگل های گرگان، منطقه الندان، ارومیه، روستا و کویر ورزنه، تالاب های انزلی، پل ورسک و شیرگاه، طبیعت جنگلی کپورچال، جزیره قشم، آجرپزی و خشت زنی، اردبیل، تبریز و کندوان، عشایر دشت مغان و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: ۸۸۳۴۸۸۲۴ (مسئول تور۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷) تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی در کویر و تجربه طلوع در کویر « ایـنجـا » کلیک کنند.

پیشین
نگارخانه چیلیک میزبان هفتمین جشنواره عکس فیروزه
پسین
نمایشگاه « گلستان نگارستان ایران » در ارسباران

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست