کارگاه آموزشی عکاسی از « طلوع در کویر »

حضور صبحگاهی در منحنی رمل ها و عکاسی از « طلوع خورشید در کویر » مقصود هفتادومین کارگاه آموزشی و تور عکاسی چیلیک قرار گرفت.

پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین دوره تورهای عکاسی، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، هفتادومین تور عکاسی این مرکز را همراه همسفران به قصد مشاهده و عکاسی از طلوع خورشید در کویر منطقه مرنجاب در همسایگی شهرستان آران و بیدگل واقع در استان اصفهان برگزار نماید.
همسفران هفتادومین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” و علاقمندان عکاسی، با یاری خداوند، مطابق با برنامه طراحی شده پس از حضور در کارگاه آموزشی عکاسی از طلوع در کویر، همزمان با حضور کارشناس عکاسی گروه، ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 13 اسفندماه جاری از تهران عزیمت نموده و طلوع صبحگاهی پنجشنبه 14 اسفندماه را بر فراز تپه های رمل تجربه کرده و تا پیش از ظهر روز پنجشنبه، برنامه عکاسی خود را در محوطه تپه های شنی و منحنی های کویر مرنجاب ادامه خواهند داد.
برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، پیش از برگزاری این سفر در کارگاهی آموزشی با موضوع کیفیت حضور و عکاسی در وسعت تپه های منحنی شکل کویر شرکت کرده و از آموزش های لازم پیرامون موضوع برخوردار شده و در نهایت پس از حضور مفید و عکاسی موفق در این تور، به یاری خداوند، شامگاه پنجشنبه 14 اسفند ماه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر این رسانه در تهران بازخواهند گشت.

کارگاه آموزشی عکاسی از « طلوع در کویر »

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

تمامی همسفران این تور عکاسی نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: جزیره قشم، آبگیر و جنگل الندان، کردستان، عشایر شهرکرد، غار کتله خور، پل ورسک و شیرگاه، جنگل های انزلی و کپورچال، تالاب های انزلی و میانکاله، اردبیل، تبریز و کندوان، تفرش، پلور، روستا و کویر ورزنه، منطقه ییلاقی لنگرود، غار رودافشان، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران گرگان، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 88348824 (مسئول تور09122797717) تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی آسمان شب و کویر مرنجابایـنجـا ” کليک کنند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید