کارگاه آموزشی « عکاسی معماری » در اردبیل

کارگاه آموزشی « عکاسی معماری » در اردبیلکارگاه آموزشی یک روزه ای با موضوع " عکاسی معماری " در محل سالن اجتماعات دانشکده سماء شهر اردبیل برگزار می شود.

به گزارش " پایگاه عکس چیلیک "(Chiilick.com) مسئول آموزش این دانشکده در نظر دارد جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان رشتۀ معماری، کارگاهی آموزشی برای دانشجویان و علاقه مندان به شکل کارگاهی با عنوان " عکاسی معماری " برگزار نماید.

در این کارگاه که به شکل رایگان برای عصر روز چهارشنبه 26 آذرماه جاری از ساعت 16 تا 19 برنامه ریزی شده است، مباحثی پیرامون تعاریف و اهداف عکاسی معماری، روش و ساختار، تجهیزات و فن، بررسی آثار عکاسان معماری و قوانین و حقوق مولفین و عکاسان(کپی رایت) و… مورد طرح و بحث قرار خواهد گرفت.

مسئولیت تدریس این کارگاه برعهدۀ " ابراهیم روحی " است.
ابراهیم روحی متولد اردی بهشت ماه سال 1367 در شهر اردبیل و دانش آموخته مقطع کارشناسی رشتۀ معماری است.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و یا انجام ثبت نام با شماره 33632097-045 در تماس بوده و یا به دانشکدۀ سماء به نشانی: اردبیل، خیابان شهید باکری، نرسیده به سه راه اتوبوسرانی، ساختمان مرکزی دانشکده سماء مراجعه کنند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید