کارگاه آموزشی « عکاسی کویر » در پایگاه عکس چیلیک

کارگاه آموزشی « عکاسی کویر » در سالن آموزش دفتر پایگاه عکس چیلیک برگزار می شود.
پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف کارگاهی، با دومین دور برگزاری مجموعه تورهایی هدفمند، شصت وششمین تور عکاسی این رسانه را به منظور درک نقش و فرم در منحنی های پی در پی منطقه کویر و عکاسی از رویداد طلوع عازم منطقه مرنجاب(حاشیه آران وبیدگل) در شهرستان کاشان در استان اصفهان برگزار نماید.
همسفران شصت وششمین تور عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " با متقاضیان علاقه مند به شرکت در کارگاه های آموزشی و سلسله نشست های نقد و بررسی آثار تولید شده همسفران عکاس و علاقه مند – به یاری پروردگار – مطابق برنامه با حضور و همراهی کارشناس عکاسی گروه، شامگاه چهارشنبه 2 مهرماه از مقابل دفتر این رسانه عزیمت کرده و پس از عبور از نخستین ایستگاه در صحن و آستان آستان امامزاده هلال ابن علی(ع)، حوالی سحرگاه پنجشنبه 3 مهرماه در ابتدای مسیر تپه های رمل مستقر می شوند.

کارگاه آموزشی « عکاسی کویر » در پایگاه عکس چیلیک

همچنین با توجه به نشست توجیهی و جلسه آموزشی ویژه همسفران در دفتر " پایگاه عکس چیلیک " به واسطه مشاهده عکس هایی از مقصد نسبت به شرح و کیفیت برنامه آگاهی یافته و در پایان روز عکاسی، مطابق برنامه شامگاه پنجشنبه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران باز خواهند گشت.
مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم و مفهومی افزایش دهند.
همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، به شکل مستقل صورت گرفته و مراتب اطلاع رسانی آن نیز برای پذیرش و حضور افراد در سطوح گوناگون: دانشجویان، علاقه مندان، هنرجویان، عکاسان و … تنها از طریق دفتر پشتیبانی این رسانه خواهد بود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت داوطلبانه و رایگان در نشست توجیهی و کارگاه آموزشی، مشاهده گزارش تصویری تورهای گذشته و حضور در دفتر " پایگاه عکس چیلیک " نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده و انتخاب عکس های برتر این تور عکاسی در محل دفتر " پایگاه عکس چیلیک " تجربه خواهند کرد.
لازم به یادآوری است چندی پیش بیش از 70 قطعه عکس برتر از 68 عکاس همسفر با تورهای آموزشی " پایگاه عکس چیلیک " در قالب پنجمین نمایشگاه گروهی عکاسان، مجموعه " انتهای زمین " با موضوع عکس های کویر، به نمایش گذاشتند.
لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.
علاقمندان جهت طرح سایر پرسش ها و همچنین برنامه تورهای آتی این رسانه، دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، با شماره اصلی دفتر پایگاه: 88348824 و یا مسئول تورها 09122797717 تماس برقرار کنند.
—————————————————————————————————————————————————————————–
برای مشاهده گزارش تورهای برگزار شده " ایـنجـا " و جهت مشاهده تورهای عکاسی آتی این رسانه " ایـنـجـا " کليک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید