کارگاه تخصصی عکس انزلی برگزار شد+گزارش تصویری

کارگاه تخصصی عکس انزلی برگزار شد+گزارش تصویری

کارگاه تخصصی عکس انزلی روز پنجشنبه 15 مردادماه جاری با حضور ” مجید ناگهی ” برگزار شد.
كارگاه تخصصی عكس انزلی با حضور 28 عكاس جوان از استان گیلان صبح روز پنجشنبه 15 مرداد و مجید ناگهی (مدرس) صبح روز پنجشنبه 15مرداد در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی آغاز شد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، صبح روز پنجشنبه 15 مرداد كارگاه تخصصی عكس انزلی با حضور 28 عكاس جوان از استان گیلان(14 عکاس از انزلی، 12 عکاس از لاهیجان، 1 عکاس از رشت و 1 عکاس از تالش) و مجید ناگهی (مدرس) در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی آغاز شد.
بخش آموزش تئوری جلسه با گفتگو پیرامون نگاه مایكل كنا عكاس انگلیسی در مینی مالیست و نمایش فیلمی در این خصوص، آثار مایكل كنا و بررسی آثار و تا 1 بعد از ظهر ادامه داشت. پس از آن بخش اجرایی آموزش ها و تولید عكس آغاز شد.
برای این منظور حاضران كارگاه به همراه استاد مجید ناگهی از تالاب انزلی، موزه نیروی دریایی و موج شكن انزلی دیدن كردند و از این مكان ها عكاسی كردند.
این برنامه به صورت خودگردان از محل ثبت نام هنرجویان و حمایت مالی سازمان فرهنگی-اجتماعی تدبیر فردای انزلی برگزار می شود.
همچنین نمایشگاهی از آثار مایكل كنا در قالب 40 قطعه عکس به مدت یك هفته در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انزلی برگزار می شود.
از دیگر برنامه های اجرا شده در كنار كارگاه عكس انزلی حضور مجید ناگهی در جمع كودكان بی سرپرست” خانه سبزاندیشان وطن” در صبح روز جمعه 16 مردادماه بود.
مجید ناگهی با كودكان صحبتی صمیمانه داشته و یك كارگاه آموزشی عكاسی دو ساعته برای آنها برگزار كرد و در ادامه كودكان با گوشی های تلفن همراه به مشق عكاسی مشغول شدند.
بنا به پیشنهاد مجید ناگهی پس از بررسی و انتخاب آثار كودكان، نمایشگاهی از آثار این كودكان در خانه سبز اندیشان وطن برپا خواهد شد.

منبع خبر: پایگاه عکس چیلیک


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید